mike100 - dyrdymały

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
mike100
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 17 mar 2011, 09:22
Lokalizacja: KR

Post autor: mike100 »

kafi nie bardzo rozumiem gdzie masz problem z wtyczką. Nie jest to jakieś nietypowe gniazdo, rzeczywiście jest płytkie ale nie niestandardowe. Ja wykorzystałem wtyczkę z zepsutego zasilacza do dyskmana. Jeśli nie masz takiej to przejdź się z ładowarką do sklepu z częściami RTV (wiem, coraz ich mniej) i za 1-2zł coś dopasujesz.

[ Dodano: 19 Styczeń 2013, 21:28 ]
finalcell moja kupiona 3 miesiące temu też nie miga i przeładowuje mniej więcej do napięcia, które pokazujesz. Dlatego zacząłem używać tańszej konstrukcji ale wg mnie lepszej na 1x18650 z dolutowanymi kabelkami z magnesami neodymowymi dla ładowania różnych typów aku li-ion - taka jak na fotce. Na allegro można kupić za ok 30zł. ... :evil: ...
Załączniki
Lad2a.jpg
Lad2a.jpg (19.92 KiB) Przejrzano 218 razy
Lad1a.jpg
Lad1a.jpg (8.22 KiB) Przejrzano 216 razy
Ostatnio zmieniony niedziela 20 sty 2013, 10:22 przez mike100, łącznie zmieniany 2 razy.
UltraFire WF501B, UltraFire WF502B, UltraFire C8, LedLenser T7, LedLenser H7, Shadow SL3 + kilka modów xm-l
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

mike100 dział "Recenzje" nie jest przeznaczony na oferty handlowe , następny podobny post w dziale do tego nie przeznaczonym zostanie nagrodzony ostrzeżeniem .
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

mike100, czy Ty w większości swoich wypowiedzi w ostatnim czasie musisz koniecznie zaoferować komuś coś do kupienia? Nie pomyliły Ci się serwisy aby?? Dla pamięci - ostrzeżenie...
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
mike100
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 17 mar 2011, 09:22
Lokalizacja: KR

Post autor: mike100 »

krzycho123, Pikom,
Koledzy zdecydujcie się, jeden z Was daje żółtą kartkę a drugi za to samo przewinienie czerwoną (ostrzeżenie) ...? To tak jak wczoraj jedna z moich ofert została przeniesiona z kąciku dealerskiego do sklepiku po czym przez innego kolegę przeniesiona do kosza. Mam wrażenie, że się nie dogadujecie.
Cóż, prócz merytorycznej odpowiedzi i pomocy w każdym wątku kierowałem zainteresowanych na pw za co potulnie przepraszam. Mam nadzieję, że za chwilę pozwolicie mi umieszczać swoje oferty w kąciku dealerskim lub sklepiku. Pozdrawiam.
UltraFire WF501B, UltraFire WF502B, UltraFire C8, LedLenser T7, LedLenser H7, Shadow SL3 + kilka modów xm-l
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Jeśli jeden mod usuwa nieregulaminową treść, a Ty ją ponownie umieszczasz w poście to się inny zdenerwował...
Ponownie usunąłem.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
mike100
Posty: 26
Rejestracja: czwartek 17 mar 2011, 09:22
Lokalizacja: KR

Post autor: mike100 »

Pyra,
Z całym szacunkiem dla Ciebie - nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i nie znając całej korespondencji na pw z moderatorem gdzie przeprasza za zamieszanie za innego moderatora nie powinieneś wrzucać na całym forum takich komentarzy, które dla zachowania twarzy muszę również na całym forum prostować. Co do konkretnego przypadku z forum, koledzy w odstępstwie 1 minuty przekazali sprzeczne informacje i do tego się odnoszę, bo za meritum, za które dostałem ostrzeżenie przeprosiłem.
Ze względu na offtopic zapraszam na pw jeśli ktoś czuje jeszcze potrzebę dodatkowych wyjaśnień.
Pozdrawiam.
UltraFire WF501B, UltraFire WF502B, UltraFire C8, LedLenser T7, LedLenser H7, Shadow SL3 + kilka modów xm-l
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

mike100, Drogi kolego. Masz rację, Twój post nie powinien być przenoszony do sklepiku tylko od razu skasowany. Kolega moderator popełnił błąd być może z nadmiaru delikatności. Błąd ten został naprawiony przez administratora (tak, to ja) i post został odpowiednio potraktowany. W przypadku uwag kolegi ( jak to określiłeś żółtej kartki) także uznałem iż podjęto zbyt delikatne działania biorąc pod uwagę powtarzające się zachowania niezgodne z zasadami. Biorąc pod uwagę fakt, że kolega pozwala sobie ignorować uwagi moderatorów, choćby przez kasowanie poprawek kolegi Pyry w poście gdzie oferta handlowa została usunięta uznałem, że ostrzeżenie to minimum co się należy. Weź pod uwagę, że nie każdy lubi osoby prezentujące postawę roszczeniową i uznające, że ich interes jest ważniejszy od interesu całej społeczności forum. Jeśli moja lub innych administratorów ocena Twojej postawy nie zmieni się ( mam nadzieję że dasz nam powód do zmiany oceny ) to nie widzę powodu by stosować taryfę ulgową i pozwalać na traktowanie forum wyłącznie jak miejsce do handlu. Dostęp do sklepiku, nawet po osiągnięciu regulaminowej ilości postów również może być ograniczony jeśli uznamy, że ktoś traktuje forum jak allegro bis.

Wydzielam z wątku recenzji.
Pozdr.
Pikom
ODPOWIEDZ