Tematyka HID

...wszystko związane z lampami wyładowczymi, HID i nie tylko...
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

To ciekawe czemu wiadome jest że to niebezpieczne jest? Taki mit powstał? Ale jak?
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Xkam

Post autor: Xkam »

ludzie zaczynają wymyślać różne bzdury i nieprawdzwe rzeczy :roll: np. bóg itp.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

No widzisz Xkam...ciagle ktos na tym forum na Ciebie najezdza, ciagle ktos Ci bzdury wmawia...zal mi Ciebie :mrgreen:
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Obiecałem sobie że nie skomentuje tego :!:
Xkam pisze:ludzie zaczynają wymyślać różne bzdury i nieprawdzwe rzeczy :roll: np. bóg itp.
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Nie wiem jak Was, ale ten tekst, ze Bog to bzdura i cos nieprawdziwego mnie urazil. Nie zycze sobie takich tekstow Xkam...
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Xkam albo zaraz to odszczekasz i wyjaśnisz że coś innego miałeś na myśli albo obskoczysz co najmniej tymczasowego bana. Nie będę tolerował obrażania czyichś uczuć religijnych :evil: To nie jest forum dla ateistów (tym bardziej osób które to otwarcie głoszą) i ja szczerze należę do osób które szanują czyjeś uczucia i wiarę czekam więc krótko i czekam na odpowiedz bo ostatnio jakoś tak się lubuję w usuwaniu "trudnych" osób z forum... Jak chcesz o tym podyskutować to załóż otwartego posta w kafajce np. co myślicie czy bóg jest czy go nie ma... Ale to nie jest odpowiedni dział i z pewnością nie na takie (z przekonaniem) stwierdzenia :evil:
Sometimes darkness can show you the light
tiro
Posty: 19
Rejestracja: czwartek 11 wrz 2008, 23:40
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: tiro »

Jakoś nie mogę usiedzieć bez komentarze, jednak brak słów...
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Więc tłumaczę co miałem na myśli. Mówiąc to: nie jest forum dla ateistów (tym bardziej osób które to otwarcie głoszą etc.) miałem na myśli że... no właśnie. Przyznam się że nie to dosłownie chciałem wyrazić :wink: Nie ważne jest dla mnie czy tego forum używa katolik, prawosławny, buddysta czy ateista ale żeby nie stosował dziwnych technik (stwierdzających) jakie zastosował użytkownik Xkam. Podyskutujmy o tym a jakże. Chętnie się udzielę w takowym temacie. Chodziło mi o to że nie lubię jak ktoś pisząc w wątku technicznym wali w tym klimacie stwierdzenia mogące kogoś/wielu urazić.
Sometimes darkness can show you the light
ODPOWIEDZ