Ognisko 17.02 w Gdańsku

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Oskar coś wspominaj o dniu jutrzejszym, zobaczymy czy jak wróci z pracy coś napisze. Możemy coś zaplanować tak czy inaczej.... :)
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Wstępnie wymyśliłem sobotę ale nie wykluczam Niedzieli co daje nam chwilę do namysłu, muszę się jeszcze skonsultować z dwiema osobami z forum co by to zgrać, no i dodam, że nie mam pomysłu co do miejscówki więc albo ognisko w oliwie albo znów coś nowego w okolicach gdyni jednak w przypadku gdyni pole do propozycji pozostawiłbym Pikomowi o ile będzie miał możliwość w ten weekend się wyrwać z domu.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Dla mnie sobotni wieczór jest ok gdyż w poniedziałek Kamila i Ja idziemy do pracy ale z tego co mówił Arek to raczej bardziej mu pasuje niedziela, my się dostosujemy Ja zawsze wykazuje dużą determinację więc wolę żeby innym pasowało. Z wniosków z poprzedniego spotkania wydaje mi się, że w obecnie panującej temperaturze porządne ognisko byłoby smacznym rozwiązaniem, nie chce niczego narzucać proszę o dalsze wpowiedzi administratorów w końcu oni tu rządzą :mrgreen:

P.S. myślę że Pikom znajdzie jakieś ciekawe skrzynki do jutra :razz: wszystko się może zdarzyć, nawet uderzenie komety he he
Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 lut 2013, 00:00 przez oskar, łącznie zmieniany 1 raz.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Ja się dostosuję do wyboru większości. Czyli rozumiem, że 19.00, Oliwa, ognisko. Jaki dzień to się dziś wyjaśni :)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
ologda
Posty: 356
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 08:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ologda »

Ja równiez z chęcia zjem kiełbaskę w Oliwie.
Piszcie koledzy jaki dzień :mrgreen:
Największa latarka świata( fotka)
4metry wysokości

Idę w stronę światła
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Dostałem info od cali dziś nie da rady więc chyba lepiej jutro.
Czyli jak Pikom proponował godzina 19.00, ja postaram się wcześniej przygotować ognisko tak ażeby był popiół do ziemniaków.

Podsumowując :

Niedziela 19.00 Jeśli ktoś nie zna dokładnej lokalizacji pisać, dzwonić.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 18 lut 2013, 00:00 przez oskar, łącznie zmieniany 2 razy.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

będę na 99,9%, super :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Będę. Aczkolwiek nie wiem o której bo od 17. będę montował koledze centralny zamek w puncie :D
Obrazek
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

A ja jak zwykle nie mam szczęścia. :razz: Dopiero jutro wracam do Gdańska. Może następnym razem się uda. :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

było super :mrgreen: . Oskar i Kamila, dzięki za przygotowanie :!:
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

To ja dziękuję wszystkim za obecność a tak naprawdę każdy powinien sobie samemu podziękować za motywację do wspólnego spędzenia czasu, dodaję jedno wspólne zdjęcie które robiła Kamila.
Załączniki
ognisko 17.02.2013.jpg
ognisko 17.02.2013.jpg (61.39 KiB) Przejrzano 266 razy
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Ja właśnie wróciłem. I ani zamek nie zamontowany, ani na ognisko nie dotarłem :( a kiełbasę upiekliśmy w piekarniku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Dzięki za spotkanie i za świetną organizację :)
Pozdr.
Pikom
oskar
Posty: 425
Rejestracja: sobota 13 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: Polska

Post autor: oskar »

Było ognisko to może w następną niedzielę udało by się jakieś skrzynki zlokalizować, może tym razem również inni forumowicze się skuszą na nocne honorowe oddawanie potu, aczkolwiek mamy tu mały problem, ja nie posiadam GPS-a więc przynajmniej jedna osoba z poprzedniego spotkania musiała by wyrazić chęć by połazikować. No i jako baaardzo początkujący amator geocashingu wolę by ktoś bardziej obeznany poprowadził akcję.

Propozycja padła co dalej kto wie, o ile dożyjemy i jakaś asteroida w układzie nie zabłądzi i Polski nie rozwali to można wypełznąć z blokowisk na 2h.
Midilight 3x XM-L(gorgonzola)/JetBeam M1X/ Midilight 5x R5(puszkin)/ Biedrono mag 2D XM-L/ SF Skyline I/ MacTronic Black Eye/ JetBeam Jet III R5(zgubiona)/ Lumintop P2C/ Nitecore EX11/ Zebralight H31/ Xeno Tiger E03/ Eagletac D25LC2mini/ cdn.
Awatar użytkownika
ologda
Posty: 356
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 08:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ologda »

Dobry pomysł :-)
Największa latarka świata( fotka)
4metry wysokości

Idę w stronę światła
ODPOWIEDZ