Dealextreme i PayPal - HOW TO

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Ciacho
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 22:22
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ciacho »

Zatem wszystko działa, można kupować metodą przelewową
Dzisiaj, po kolejniej interwencji telefonicznej otrzymałem pieniądze na konto PayPal. Przelew szedł TYDZIEŃ i pewnie jeszcze by to troche potrwało gdyby nie moje telefony. Szkoda gadać...
TomekM
Posty: 43
Rejestracja: środa 10 wrz 2008, 12:13
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekM »

Witam, ja nie interweniowałem - przelew poszedł z ipko w piątek po południu i we wtorek rano miałem pieniądze na koncie :) - zależy może z jakiego banku idzie przelew.
Tomek.
Ciacho
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 22:22
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ciacho »

Witam, ja nie interweniowałem - przelew poszedł z ipko w piątek po południu i we wtorek rano miałem pieniądze na koncie - zależy może z jakiego banku idzie przelew.
Tomek.
Przelew już dawno był u nich w bazie, tylko siana mi nie udostępnili. Te kilka kliknięć zajęło im kilka dni...
TomekM
Posty: 43
Rejestracja: środa 10 wrz 2008, 12:13
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: TomekM »

Ciacho pisze:
Witam, ja nie interweniowałem - przelew poszedł z ipko w piątek po południu i we wtorek rano miałem pieniądze na koncie - zależy może z jakiego banku idzie przelew.
Tomek.
Przelew już dawno był u nich w bazie, tylko siana mi nie udostępnili. Te kilka kliknięć zajęło im kilka dni...
Możliwość przelewów krajowych na konto PayPal w Polsce została uruchomiona kilka dni temu - może to grzechy wieku dziecięcego PayPala w Polsce - miejmy nadzieję że wszystko się unormuje i przyspieszy.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Własnie przed chwilą robiłem zakupy dla Bulby, sprawdziłem, konwerter walut zanizył kwotę jaka powinna wyjśc, tak więc dosłownie go traktowac nie mozna...nie wiem jakiej prowizji...ale nie nalicza
Awatar użytkownika
Bulba
Posty: 331
Rejestracja: środa 06 sie 2008, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Bulba »

Siedze w robocie i przebieram nogami :lol:
My definition is High Definition.
Bledy w pisowni sa celowe, zamierzone i chronione prawami autorskimi.
Uzywanie podobnych bledow jest zakazane i bezprawne ®
Ciacho
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 22:22
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ciacho »

Własnie przed chwilą robiłem zakupy dla Bulby, sprawdziłem, konwerter walut zanizył kwotę jaka powinna wyjśc, tak więc dosłownie go traktowac nie mozna...nie wiem jakiej prowizji...ale nie nalicza
Czasami klikając kilkakrotnie na "przelicz", kwota jest przeliczana po innym kursie - nie wiem czy to błąd PayPal`a czy specjalny zabieg. Można nieraz nieźle się naciąć...
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Właśnie zrobiłem pierwszy zakup na DX. Wszystko do jednego roweru :twisted: 3xR2, P7 oraz zgrabny gunmount do roweru :) (sku.5819). Co wpisujecie w wymaganej rubryce "State"? Chińczyki się połapią że nie ma żadnego stanu jak wpisałem "-"? ;)
Podzieliłem na 2 paczki po dwadzieściakilka usd i zamówiłem do każdej sku.1888. Ciekawe czy oclą...
Obrazek
Gonza
Posty: 85
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 19:45
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Gonza »

Za to ja dziś odebrałem swoją pierwszą przesyłkę z DX, szczerze powiedziawszy jestem zaskoczony szybkością z jaką ona do mnie dotarła :smile: 17 września mail z DX że wysłali, wg. trackingu 20-ego opuściła Hong Kong, a dziś, 23-ego już w domu. W środku 2x Cree XR-E Q5 i 2 przetworniczki dla kumpla (sku10421), dla mnie zaś po sztuce sku7880 i 7882. Całość wyszła 29,10 $, koperta mała, obyło się bez cła.

Co do rubryki State - ja tam wpisałem nazwę województwa, w moim przypadku Slaskie.

Pierwsze zakupy na DX, pierwszy raz do czynienia z PayPal - ogólnie na plus. W weekend będą jakieś eksperymenty.
madmun
Posty: 196
Rejestracja: piątek 18 sty 2008, 23:17
Lokalizacja: z góry

Post autor: madmun »

Pany co wy z tym cłem macie ??? Ja zamawiam po 100 $ i nigdy nie miałem cała, przecież oni nawet nie dają wartości na kopercie, nie mówiąc o "GIFT"
Ciacho
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 22:22
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ciacho »

Siemka, miałbym prośbę...

Poszukuję kogoś kto ma karte powiązaną z PayPal`em. Chodzi o to, że nie chce mi się czekać aż dojdzie kolejny przelew na PayPal`a, a chciałbym kupić ładoware i akumulatroki (22.46$). Przelałbym tej osobie kaske na konto w Polsce (w złotówkach), a ta osoba kupiłaby towar na DealExtreme, podając mój adres. Tak by było o wiele szybciej. Jeśli ktoś byłby tak miły to proszę o kontakt :)
gg: 1683204

Z góry dzięki
Pozdrawiam

EDIT:
Nie akutualne
Awatar użytkownika
johndoe
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 01 sty 2008, 19:51
Lokalizacja: Chełmża

Post autor: johndoe »

madmun pisze:...przecież oni nawet nie dają wartości na kopercie...
Ale masz jakieś wsparcie?
Przyjrzyj się kopercie, w tabelce w okolicach Total Value i wartości podanej w "HKD"
Dla ułatwienia dodam, że to waluta Hong Kongu.
A potem http://www.nbp.pl/Kursy/KursyA.html
Nie wiem tylko na ile są to rzeczywiste wartości na moich przesyłkach jest z reguły 35 lub 45 HKD

:)
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Jak długo utrzymuje się Wam status "Processing"?
U mnie "Packaging" zmieniło się w "Processing" w zeszły czwartek i tak trwa. Daleko mają na pocztę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Do 5.10 nie licz na nic. Mają swoje święto jakieś podobno :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek210
Posty: 317
Rejestracja: piątek 15 sie 2008, 02:54
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Tomek210 »

Czterdziestaósma rocznica dwutygodniowej biegunki boskiego Mao? ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ