Ładowarka Technoline BC-1000

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Ładowarka Technoline BC-1000

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Czy ktoś z was jest szczęśliwym posiadaczem ładowarki Technoline BC-1000? Czy w modelu tym można stosować zasilacz samochodowy 12V?
W bliźniaczym modelu Voltcraft IPC-1 zasilacz samochodowy jest na wyposażeniu, ale cena jakaś z kosmosu wzięta. Na dodatek nie ma możliwości kupna taniej bez akumulatorów.
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

BC1000 to chyba nowe wersja 900 , zasilacz do 700/900 sieciowy ma 3V . Czyli do musiałby być samochodowy 12V > 3V.
elektroda.pl
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Poszukam na alle-drogo czy takie są dostępne.
Ale coraz bardziej skłaniam się do kupna Voltcraft IPC-1
http://allegro.pl/ladowarka-mikroproces ... 25199.html
Parametry obu tych modeli praktycznie identyczne za wyjątkiem prądu rozładowania. Voltcraft - 350mAh
Technoline - 500mAh
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
kalamat
Posty: 40
Rejestracja: sobota 05 sty 2013, 22:48
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kalamat »

Ja przed kupnem swojej BC700 pytałem się znajomego co robi w firmie gdzie też sprzedają te ładowarki i może nie na temat, ale odradził mi BC1000, twierdząc, że tylko prąd ładowania większy, a mają dużo reklamacji z powodu układu zasilającego, dlatego wybrałem 700 i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Wszystkie uwagi są bardzo cenne, w końcu ładowarka nie kosztuje 10zł. Jeśli ktoś może coś wnieść na jej temat bardzo proszę. :mrgreen:
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
wojtwojt
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 17 sty 2013, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: wojtwojt »

Polecam MH-C9000
http://allegro.pl/4-kanalowa-profesjona ... 46817.html
używam od 4 lat i nic więcej mi nie potrzeba :)
Fon
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 lis 2012, 18:15
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Fon »

Różnic miedzy BC-700 a BC-900/1000 nie ma żadnych oprócz prądu ładowania. Możesz czekać na promocje jakieś na allegro. Mi się udało kupić BC-1000 + enlopy praktycznie w cenie BC-700.
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Fajnie koledzy dziękuję za sugestie, Czekam na okazję może trafię na któryś model z proponowanych tu. :mrgreen:
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Korzystam z BC700 już od około roku jest niezawodna i prosta w obsłudze. Szczerze polecam.
Everybody lies...
kredyt
Posty: 1
Rejestracja: sobota 21 cze 2014, 22:53
Lokalizacja: Polska

BC-900 świetna ładowarka!

Post autor: kredyt »

Witam Wszystkich!
A ja swoją ładowarkę BC-900 zakupiłem 2008-12-08 (właśnie sprawdziłem w historii e-mali'i z Allegro) i do teraz nie mam i nigdy nie miałem z nią najmniejszych problemów. Kiedyś bywało tak, że będąc w pracy wyciągałem z pudełka ze zużytymi bateriami stare akumulatorki i poddawałem procesowi odświeżania i nieraz okazywało się, że po takiej operacji były, jak nowe :-)
Dodam, że z ładowarki korzystam praktycznie non-stop; od ładowania akumulatorków do myszki (stary typ Logitech'a i trzeba ładować co 2 dni a jej ładowarka padła) poprzez młynki do pieprzu/soli i innych urządzeń AGD do akumulatorków lamp błyskowych a teraz jeszcze zabawek córeczki :-) W sumie posiadam już około 40 ("białych" - POLECAM!) akumulatorków. Ładuję głównie prądem 1000 mA, co pewnie bardziej wpływa na szybsze ich zużycie, ale zależy mi przede wszystkim na czasie, więc nie przejmuję się tym zbytnio a póki co akumulatorki z w/w serii nigdy mnie nie zawiodły.
Ciekaw tylko jestem czym teraz różni się BC-1000 od BC-900, bo podane parametry ma takie same... Tak czy inaczej uważam, że mój zakup się opłacił :-)
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Jedynym minusem BC-900 (którą posiadam) jest to, że nie ładuje całkowicie rozładowanych akumulatorów. Najpierw trzeba je podładować w innej ładowarce.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
ODPOWIEDZ