Czołówka dla myśliwego

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Kolor, to chyba nie jest super problem ;) . Rozkręcasz na czynniki niemal pierwsze ( bardzo łatwo się rozkręca białe plastiki), dobrego kolegę z aerografem, jak chcesz coś z kamuflażem na to kilka warstw bezbarwnej i wio do lasu :)
Można pójść na łatwiznę i prysnąć na czarno lub w innym wybranym kolorze :)
Oczywiście gwarancja stracona, ale wyjdzie z tego niepowtarzalne nao ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 wrz 2013, 15:48 przez bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
caninus
Posty: 20
Rejestracja: sobota 09 lut 2008, 20:25

Post autor: caninus »

Tak też zrobię.


mod.
Czasem pisze z angielskiej klawiatury.
Ostatnio zmieniony wtorek 17 wrz 2013, 23:51 przez caninus, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Myo RXP Petzl też pierwszą wersję wypuścił białą (mi pasuje ;P) a już kolejne są szare/grafitowe... Niestety na kolejną wersję Nao w najbliższym czasie się nie zanosi :(

Ktoś tuaj pisał, że do Nao nie można 18650 ładować samemu, no ale w opisie na stronie Dominika jest dość dokładnie opisane, co trzeba wymodzić, żeby taką możliwość zrobić ;)

Powodzenia. :mrgreen:
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Jasne, dlatego napisałem, że Polak potrafi. Ale potrzebna już ingerencja w elektronikę/czołówkę.. Czyli utrata gwarancji. Chyba, że w razie oddania na gwarancję, nikt się nie połapie.
Jeśli kolega będzie jednak malował, to i tak już nie ma to znaczenia.
caninus
Posty: 20
Rejestracja: sobota 09 lut 2008, 20:25

Post autor: caninus »

Kupiłem NAO i takie małe "ścierwo" http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 1214094988
Elementy jasne okleje folią camo.
Ta druga jako wół roboczy.Ma co chciałem a cena w przypadku popsucia czy straty nie doprowadzi mnie do rozpaczy...

Dziekuję wszystkim.
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Fajnie, że jesteś zadowolony. A pomysł z folią bardzo dobry :)
Jak będziesz chciał kiedyś zaszaleć , to możesz zrobić hydro grafikę ;) Koszt wykonania tak małych elementów, nie powinien być zbyt duży.
Podobno, wytrzymałość takiej foli jest bardzo duża. Dodatkowo, nakłada się kilka warstw bezbarwnego.
Może być mat, pół mat i połysk.
ODPOWIEDZ