Allegro PayU mały problem

....nie pasujące gdzie indziej...
ProLight
Posty: 1142
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 01:16
Lokalizacja: Śląsk

Allegro PayU mały problem

Post autor: ProLight »

Witajcie,


Panowie pojawił mi się mały problemik, w piatek sprzedałem na allegro sprzęt, kupujący wpłacił mi pieniążki na PayU, zakładając konto z 6 lat temu podałem tam swoje konto bankowe, sprzedałem coś pierwszy raz i pierwszy raz ktoś mi coś wpłacił na PayU
Konto bankowe niestety już jest nie aktualne i teraz mam problem ze zmianą Konta Bankowego w profilu.

Allegro ma sposób na to ale polega on na wysłaniu kliku dokumentów pocztą tradycyjna będzie to trwało ogrom czasu

Spotkaliście się może Panowie z podobnym problemem?

Napisałem do Allegro ale myślę że odpiszą dopiero w poniedziałek.

Pozdrawiam.
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Jesteś pewny, że nie możesz zmienić numeru konta? W ustawieniach PayU można kliknąć "zmień ustawienia" i po prostu wpisać inny numer... Na pewno w ten sposób się nie da? Ja nie próbowałem, ale nie widzę żadnych dodatkowych informacji przy tej opcji, że potrzebują uzasadnienia itp.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Potrzebny jest kod ostatnio dokonanej wypłaty z payU na zwykłe konto, ale że nigdy jeszcze nie było wypłaty to tak nie może tego zrobić.
Ciekawe czy można zapłacić właśnie tymi pieniędzmi zgromadzonymi na payU, to by było jakieś rozwiązanie ;) edit, już znalazłem, nie można...
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ProLight
Posty: 1142
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 01:16
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: ProLight »

Też o tym pomyślałem żeby zrobić zakupy i zapłacić z PayU ale wydaje mi się że tak się też nie da co jest całkowitym bezsensem istnienia tego Konta.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Niestety, gdy się nie ma kodu z ostatniej wypłaty pozostaje tylko wysłanie formularza i kopii dokumentów.
szalony
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 11:18
Lokalizacja: pomorze

Post autor: szalony »

Niestety ale pieniążkami z Pay-U nie da sie płacić. To tylko Sub konto potrzebne do zrealizowania wypłaty na nasze prywatne konto
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Rozumiem że miałeś ustawione automatyczne wypłaty ?
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Niekoniecznie. Autowypłaty wyłączone, kasa na payu jest i co dalej, jak konta nie mozna zmienić?
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Tu masz formularz:
http://static.allegrostatic.pl/site_ima ... danych.pdf

Kasa na koncie PayU poleży do momentu zmiany konta, a później wypłacisz.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Ale o tym autor właśnie pisze i chciałby tego uniknąć lub co najmniej przyspieszyć.
ODPOWIEDZ