5xXM-L pod wodę

Strefa mokra... ;)
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

5xXM-L pod wodę

Post autor: midi »

Witam , oto kolejna latarka pod wodę ( nie robię ich zbyt wiele ) , zastosowałem tu osiowe sterowanie ( pierścień z tyłu głowicy ) , przepusty w tym jeden rozłączany jak i uchwyt wykonane przeze mnie ( z racji sporej ceny przepustów od Gralmarine ) . Dwa tryby pod wodę to chyba optimum, aku pak z 12 aku od woytazo ( bardzo porządne ogniwa, szczerze polecam ) . W max mamy 3A w diodę , czas pracy w trybie wysokim powinien wynieść coś koło 2h, zabezpieczenie termiczne diod. To chyba tyle , na filmie widać jak to świeci http://www.youtube.com/watch?v=Zm1STgr8 ... NYMxojw5zg .
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
mario6422
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 02 kwie 2013, 02:22
Lokalizacja: Irlandia

5xXM-L

Post autor: mario6422 »

Witam wszystkich!
Lampka jest rewelacyjna jesli chodzi o wyglad,mam nadzieje ze pod woda wrazenia beda jeszcze lepsze.Bede ja testowal jak tylko do mnie dojedzie i podziele sie wrazeniami:)
Doskonala robota Midi jak zwykle.Mam nadzieje ze nie ostatnia jesli chodzi o moja osobe
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 paź 2013, 10:23 przez mario6422, łącznie zmieniany 1 raz.
mike217
Posty: 10
Rejestracja: sobota 31 sie 2013, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: mike217 »

Śliczna robota.
Na wodzie i pod wodą....
ODPOWIEDZ