FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Fasttech opuścił się w jakości wysyłek. Wcześniej trwało to błyskawicznie a teraz paczka teoretycznie wysłana 15.10 i nie ma jej jeszcze w trankingu. Jak tak dalej to będzie jak z DX i będziemy czekać miesiąc na paczkę.
Everybody lies...
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Pewnie ten tydzień wolnego im wszystko rozwalił , a teraz będzie jeszcze gorzej - okres świąteczny się zbliża.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

No nawet nie mówcie.
Może trzeba będzie robić zakupy na Kai.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

krzycho_ pisze:Pewnie ten tydzień wolnego im wszystko rozwalił , a teraz będzie jeszcze gorzej - okres świąteczny się zbliża.
Jest to możliwe. Niestety ta prognoza nie należy do wesołych. Nic innego nie pozostaje jak czekać.
Everybody lies...
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Na KAI mają to samo. Ostatnie zamówienie realizacja do wysyłki 7dni i wysyłka 19dni.
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Moje paczuszki wysłane równe 15 dni temu są już w kraju- WER Warszawa wysłał je dalej więc może jutro będą u mnie. Wychodzi, że SG ma poślizgu równy tydzień - wg mnie nie ma źle. Gorszy jest fakt, że obecnie FT wstrzymał wysyłkę towaru poprzez SG a przez HK ponoć płyny i litowe akusy są wstrzymywane.
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: belushi »

Równy miesiąc czekam. Paczka przez HK z jedną latarką. Ponoć wyszła. Tracking nic nie pokazuje. Co robić drogie Bravo ??

B
podirytowany lekko
jaromas
Posty: 63
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 23:46
Lokalizacja: Wro

Post autor: jaromas »

Na innych serwisach jest to samo, wszyscy przewoźnicy mają problem z opóźnieniami, muszą w końcu coś z tym zrobić bo inaczej eksport im padnie.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

belushi pisze:Równy miesiąc czekam. Paczka przez HK z jedną latarką. Ponoć wyszła. Tracking nic nie pokazuje. Co robić drogie Bravo ??

B
podirytowany lekko
Nie martw się, moja przesyłka idzie już szósty tydzień :grin: może ją zgubili gdzieś po drodze, taka mała była - mocowanie latarki na rower
kapuss
Posty: 35
Rejestracja: środa 23 lis 2011, 00:31
Lokalizacja: łomża

Post autor: kapuss »

Parę razy dostałem paczkę po 8 dniach, teraz jest gorzej, chyba przez te ich święta się popsuło
Ostatnio zmieniony środa 23 paź 2013, 16:07 przez kapuss, łącznie zmieniany 1 raz.
Feru
Posty: 37
Rejestracja: poniedziałek 09 wrz 2013, 15:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Feru »

Czy jest sens zamawiać power bank z aku, wyślą to ?
EDC X1
Convoy S2
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Dziś jest 9 dzień do zamówienia a paczki jak nie było w trackingu tak dalej nie ma. Wcześniej w tym czasie paczka była już PL.
Everybody lies...
Pawelxqx
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 31 gru 2009, 23:32
Lokalizacja: Podkarpacie/Warszawa

Post autor: Pawelxqx »

U mnie wczoraj dotarły dwie paczki, jedna wysłana 07.10 z żarówką, druga wysłana 09.10 z aku i ładowarką (obydwie w trackingu pojawiły się dopiero 17.10). Akumulatory 14500 były zapakowane w grubą warstwę folii:

Obrazek

Wydaje mi się, że jest sens zamawiania powerbanku z aku. Najwyżej wyślą sam powerbank a aku później lub zwrócą pieniądze.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Pawelxqx pisze:U mnie wczoraj dotarły dwie paczki, jedna wysłana 07.10 z żarówką, druga wysłana 09.10 z aku i ładowarką (obydwie w trackingu pojawiły się dopiero 17.10). Akumulatory 14500 były zapakowane w grubą warstwę folii:



Wydaje mi się, że jest sens zamawiania powerbanku z aku. Najwyżej wyślą sam powerbank a aku później lub zwrócą pieniądze.
To prawda że ta ładowarka nie jest w stanie ładować 4 akumulatorków naraz? (Oczywiście aku w pełni rozładowane) Słyszałem że się przegrzewa i przerywa ładowanie
chrisek
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 04 kwie 2013, 12:10
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: chrisek »

Raczej nie jest to prawdą. Ładowałem nie raz 4 szt. i zawsze kończyło się to powodzeniem (wprawdzie nie każdy był rozładowany całkowicie). Zresztą inny jest prąd ładowania 2 szt. a inny 4 szt. Natomiast jest inny ciekawy objaw... w trakcie ładowania wskaźnik naładowania się cofał :) Ale jest to pewnie związane z przełączeniem w trakcie ładowania z CC na CV (lub odwrotnie).
ODPOWIEDZ