Kostka duo

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Kostka duo

Post autor: midi »

Witam, oto kolejna z czołówek większej mocy, posiada dwa niezależne obwody sterujące, dwie diody XM-L T6 neutral, górna głowica wyposażona została w reflektor aluminiowy zapewniający dobre skupienie, dolna zaś to posiada soczewkę medium. Zasobnik na dwa aku zapewnia spory zapas energii , możliwość dowolnego ustawienia każdej z głowic pozwala na indywidualne ustawienia. Lampka jak i zasobnik posiadają mocowania do kasków Peltz bez użycia opaski za pomocą śrubek M4. Jak to świeci można zobaczyć tutaj http://www.youtube.com/watch?v=HcSwthm9 ... ature=plcp . Waga samej głowicy wynosi 161g, całość z ogniwami waży 368g.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam serdecznie.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
ledmocy
Posty: 151
Rejestracja: sobota 13 lis 2010, 11:00
Lokalizacja: W-w

Post autor: ledmocy »

Próbowałem znaleźć w sklepiku już pierwszą kostkę i jakoś się nie udało pomimo info że będzie w nim wystawiona. To będzie czy to jakaś tajemnica jest?
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Jeszcze tylko mocowanie na kierownicę, sygnalizacja stanu aku, soczewka typu owal i będzie idealna lampka na rower :mrgreen:
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
tery
Posty: 131
Rejestracja: niedziela 10 lip 2011, 10:58
Lokalizacja: wlkp

Post autor: tery »

fajnie by wyglądała gdyby kostki przylegały do siebie poziomo,czyli jedna obok drugiej a nie jedna na drugiej jak jest teraz,ale myślę,że dla midiego taka przeróbka to małe piwo..
krytix
Posty: 40
Rejestracja: piątek 12 lis 2010, 15:46
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: krytix »

Tak jak jest to dobra opcja. Czołówka jest już u mnie i byłą na 20h akcji w Tatrach z czego 11h pod ziemią. Do kasku mocowaną ją mam śrubkami. Jest stabilna. Kabel mam w opcji wydłużonej, dzięki czemu chowam go pod kask. Obsługuje się ją wygodnie nawet w gumowych rękawiczkach. Reflektor górny to ok +/- 11 stopni, dolna soczewka u mnie to medium (+/-30stopni). A tak wygląda na głowie:
Obrazek

pozdrawiam

ps. z różowego chlebaka proszę się nie śmiać...towarzyszy mi od zerówki...
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

Temat lekko archiwalny ale może mi ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę cenę kostki duo lub jedynki i czy w ogóle jest ona gdzieś dostępna? Może żle szukam... :(
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Napisz bezpośrednio do kolegi midi
Ostatnio zmieniony środa 16 paź 2013, 10:49 przez artur_n, łącznie zmieniany 1 raz.
Everybody lies...
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

No próbowałem ale cisza...
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Poczekaj. Nie siedzi on 24h na dobę przed komputerem. Napisz PW i grzecznie poczekaj.
Everybody lies...
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

Mam taką świadomość. Sądziłem tylko, że może ktoś oprócz producenta ( konstruktora) wie, zna cenę itd i się może wypowiedzieć na forum lub PW. Oczywiście czekam cierpliwie na info od midi :)
MardoQ
Posty: 145
Rejestracja: czwartek 19 cze 2008, 17:47
Lokalizacja: Heaven

Post autor: MardoQ »

Kostka V1 http://midiled.pl/?page_id=59

Kostka V3 http://midiled.pl/?page_id=152

Produkt Opis Cena (z Vat)
Kostka V1 Standard Głowica V1 + zasobnik na 1 ogniwo Li-Ion 550 zł
Kostka V1 Dual Battery * Głowica V1 + zasobnik na 2 ogniwa Li-Ion 650 zł
Kostka V3 Standard * Głowica V3 + zasobnik na 2 ogniwa Li-Ion 1100 zł
Kostka V3 Single Battery Głowica V3 + zasobnik na 1 ogniwo Li-Ion 980 zł
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

Bardzo dziękuję!
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 281
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 09:18
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Joachim »

Witam.
Czy ktoś może wskazać jakieś zdjęcia zasobników do Kostki? Podobno są dwa - jeden na 2 ogniwa, drugi na 4 sztuki. Interesuje mnie jak one wyglądają. Midi'emu na razie głowy nie zawracam, ale jeśli nic się nie znajdzie, to napiszę do niego.
Pozdrawiam serdecznie.

Convoy S2 i C8 ster. ElSor
Convoy S2+ XP-E2 RED mod smokuxx1987
XinTD X3 mod Maciex93, ster. ElSor v.2 3,55A
UltraFire C8,mod Dariusz70
TrustFire X6, 9A
Trajka Dekers 1kW, 2x20Ah

Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Witam serdecznie, przepraszam bardzo za brak kontaktu ze mną , wynika to z wielu spraw które pochłonęły mnie doszczętnie. Zasobnik na 4 ogniwa to otwarty koszyk , nie jest wodoszczelny. Tak na szybko to coś takiego z kablem 1m.

Obrazek
Pozdrawiam serdecznie.
ps. do mnie teraz to chyba najlepiej zadzwonić, numer jest na mojej stronie.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 281
Rejestracja: środa 30 mar 2011, 09:18
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Joachim »

Witam.
Midi, dzięki za odpowiedź, o telefonie do Ciebie nawet nie myślałem, ale skoro preferujesz ten rodzaj kontaktu to zapewne skorzystam :)
Koszyk pokazany przez Ciebie chyba nie spełnił moich oczekiwań. Miałem nadzieje na coś toczonego/frezowanego, o wyglądzie pokrewnym do Kostki. W zasadzie nie musi być metalowe, wystarczy, że będzie bryzgo-deszczo-pyłoszczelne (chyba klasa IP64) i zmieści 2 lub 4 ogniwa 18650.
W takim razie na pewno zadzwonię i zapytam :)
Pozdrawiam.

Convoy S2 i C8 ster. ElSor
Convoy S2+ XP-E2 RED mod smokuxx1987
XinTD X3 mod Maciex93, ster. ElSor v.2 3,55A
UltraFire C8,mod Dariusz70
TrustFire X6, 9A
Trajka Dekers 1kW, 2x20Ah

ODPOWIEDZ