Najlepszy darmowy program do blokowania reklam.

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Najlepszy darmowy program do blokowania reklam.

Post autor: Zbychur »

Panowie, poszukuję prostego darmowego (to ważne), programu do blokowania reklam w chrome i IE. Szlag mnie już trafia, a nie mam zamiaru kolejnych pieniędzy wydawać na oprogramowanie, bo za chwilę wartość programów 2-rokrotnie przekroczy wartość komputera. Z góry dzięki za sugestie.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Adblock dla Chrome
Awatar użytkownika
waldek.leg
Posty: 105
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 00:52
Lokalizacja: Legnica

Re: Najlepszy darmowy program do blokowania reklam.

Post autor: waldek.leg »

Zbychur pisze:blokowania reklam w chrome i IE.
Jeśli chodzi o "chrome" to używam od dawna AdBlock sprawdza sie.
z pozdrowieniami Waldek,
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Ja używam

http://www.admuncher.com

Niestety płatny ale działa z każdą zainstalowaną przeglądarka.
Everybody lies...
Awatar użytkownika
Falanis
Posty: 83
Rejestracja: środa 14 sie 2013, 14:28
Lokalizacja: Panki

Post autor: Falanis »

Ja również od dawna używam AdBlock Plus w Chrome'ie - jest znakomity.

Dziwnym uczuciem jest pojawianie się reklam przed filmem, gdy mam do czynienia z YouTube "u kogoś" bez ABP - zawsze jest to dla mnie zaskoczenie :|
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Dzięki chłopaki, Miałem własnie jakąś wersję Adblock dla Chrom i po instalacji F-secure w pewnym momencie pojawiło się "BUY" :o. No i przy filmikach coś się faktycznie czasem zajączkowało.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Do Adblocka polecam zasubskrybować to: http://adblocklist.org/
Bo mimo instalacji programu w Firefoxie pojawiały się reklamy, teraz już prawie ich nie ma :D
dsk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 15:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: dsk »

Zwracam Waszą uwagę na to, że Adblock i Adblock Plus to dwa oddzielne rozszerzenia dla Chrome'a. Ja używam Adblocka (jest chyba bardziej popularny).
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

dsk pisze:Zwracam Waszą uwagę na to, że Adblock i Adblock Plus to dwa oddzielne rozszerzenia dla Chrome'a. Ja używam Adblocka (jest chyba bardziej popularny).
Czytając też chciałem zwrócić uwagę na to, że to różne dodatki. Używałem obu, zależnie od komputera, gdzieś ostatnio zmieniłem ADP na AD, bo coś mi nie pasowało. Ogólnie oba są bardzo dobre, choć zacząłbym sprawdzać od AD.

Pozdrawiam
rzadki
Posty: 29
Rejestracja: środa 01 wrz 2010, 18:55
Lokalizacja: Gdańsk / Biskupiec

Post autor: rzadki »

Ja proponuję wtyczkę "Ghostery", przy okazji wyłącza wszystkie śledzące nas łącza.
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

Używam obu i zawsze któryś coś zablokuje :)
Awatar użytkownika
owies
Posty: 38
Rejestracja: niedziela 15 gru 2013, 16:20
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: owies »

Jakoś u mnie wcześniej te dwa adblocki fiksowały, dzisiaj za waszą namową tylko widzę jak im liczniki skaczą i nic nie molestuje mojej uwagi od tego co na prawdę chcę oglądać w internecie. Dzięki WIELKIE ! :mrgreen:
EDC X1 by greg
XM-L2 T6 3C / TIR narrow / extended
Astrolux A01

Nareszcie widzę... :)
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Mam już od dawna AdBlock Plus w Fire Foxie - czasem przyblokuje jakieś logo strony itp (kwestia dodanych filtrów i wyjątków) ale odkąd go mam, to nie wyobrażam sobie surfowania bez niego, mimo, że potrafi lekko przyciąć przeglądarkę na słabszych kompach i otwartych kilku oknach (mając i7, SDD, i 6GB RAMu nie widzę jednak żadnych minusów).
Podoba mi się w nim możliwość blokowania niektórych skryptów na stronie, jak np śledzik czy promowane konta na NK. Od możliwości głowa może rozboleć ale na szczęście są gotowe listy i reguły, które można znaleźć w googlach.
A jest też minus ale wynika on z polityki danej strony a nie działania samego programu. Czasem jakaś strona się nie wyświetli prawidłowo, tylko każe wyłączyć ABP, bo utrzymywana jest z reklam, które ABP blokuje ale na szczęście można szybko wyłączyć blokowanie reklam i stronę wyświetlić należycie.
ODPOWIEDZ