zakup czołówki

Oświetlenie montowane na głowie
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

bandit pisze:Zdecydowanie wolałbym zebrę niż ArmyTek Wizard Pro.
A można wiedzieć dlaczego? Właśnie zastanawiałem się nad jej zakupem. Coś z nią nie tak?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Tu jest jej recenzja, http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... rm-Testing
Dla mnie to jest taka kopia zebry. Gorzej wykonana, i w moim odczuciu gorzej wyglądająca. Zebra ma dla mnie lepszy interfejs, pewnie nie każdemu odpowiada, dla mnie był bardzo intuicyjny.
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Szkoda trochę, bo mi się podoba bardziej od Zebry, no ale skoro niektóre mają jakieś wady, to chyba nie zaryzykuję, zwłaszcza przy tej cenie. :neutral: Może niedługo pojawią się Zebry w mHuncie.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Czemu nie chcesz bezpośrednio z zebralight ? Taniej nie znajdziesz, chyba, że zależy Ci na pewniejszej gwarancji.
cosin
Posty: 69
Rejestracja: wtorek 09 lut 2010, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cosin »

ja zamówiłem zebrę h600w MKII bezpośrednio z zebry. Dostępne mają być dopiero za jakieś 2-3 tygodnie (backorder).

Sam wybierałem między HC50 i zeberką h600w mkii i jak wyżej wybrałem zebrę :)
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

bandit pisze:Czemu nie chcesz bezpośrednio z zebralight ? Taniej nie znajdziesz, chyba, że zależy Ci na pewniejszej gwarancji.
Zależy mi na pewniejszej gwarancji, no i w mHuncie teoretycznie może być szybciej dostępna. Jeśli Zebralight wyprodukuje choćby jedną wadliwą sztukę, to właśnie ja na nią trafię. :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Hehe jak masz takie szczęście, to może faktycznie warto kupić w Pl ;-) Z drugiej strony, zawsze możesz odesłać do sprzedawcy, myślę, że taniej wyjdzie niż zakup w Pl.
Ale nie naciskam ;-)
trek28
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 16 lut 2014, 14:54
Lokalizacja: Barcin

Post autor: trek28 »

Troszke jeszcze pobuszowałem w internecie i wybór padł na Fenixa PD35. Myślę że będzie bardziej funkcjonalna.To fak że nie jest ona czołówką ale zamierzam kupić uchwyt na rower i opaskę NiteCore na głowę (nie wiem czy nie będzie za długa). Jestem ciekawy czy mocą i zasięgiem przebije mojego maga 2D LED
ODPOWIEDZ