Śledzenie naszych przesyłek

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Giepeski, różnie bywa, czasem to 2-3, czasem 7 roboczych. Jeśli ma traking, to znaczy, że chociaż jest wysłana jako polecony ekonomiczny. One z reguły szybciej idą, ale to nie reguła.
Czekaj cierpliwie. Zapewne za niedługo dojdzie.
Chyba, że UC się nią zainteresuje, ale na razie nie ma co się tym martwić :)
Giepeski
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2014, 09:20
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Giepeski »

bandit pisze:Giepeski, różnie bywa, czasem to 2-3, czasem 7 roboczych. Jeśli ma traking, to znaczy, że chociaż jest wysłana jako polecony ekonomiczny. One z reguły szybciej idą, ale to nie reguła.
Czekaj cierpliwie. Zapewne za niedługo dojdzie.
Chyba, że UC się nią zainteresuje, ale na razie nie ma co się tym martwić :)
Wcale się nie zdziwię jak będzie to 7 dni, a jak jeszcze UC się upomni o swoje, to już będzie niezła kicha, bo szczęście jakoś mi w tym zamówieniu nie dopisuje.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

baraqs jak zmieniał ci sie tracking przesyłki? Może jest szansa że moja kamera jeszcze przyjdzie bo dzisiaj 43 dzień mija.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
baraqs
Posty: 21
Rejestracja: środa 19 lut 2014, 22:28
Lokalizacja: B-stok

Post autor: baraqs »

To były moje pierwsze zakupy u kitajców, i wziąłem przesyłkę nierejestrowaną, więc tracking był niedostępny.
Niemniej jednak było to zamówienie podzielone na 3 części, 2 z 3 dostarczono po upływie około 3 tygodni, tylko ta ostatnia przesyłka zaginęła w akcji na 1,5 miesiąca.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

baraqs, Fluxor dziś po 47 dniach od upuszczenia Chin mój telefon pojawił się w Warszawie :D Jupi!!
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

DNF, moja kamera także pojawiła się dzisiaj w Warszawie także musiał dotrzeć ładunek.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
baraqs
Posty: 21
Rejestracja: środa 19 lut 2014, 22:28
Lokalizacja: B-stok

Post autor: baraqs »

Fluxor pisze:DNF, moja kamera także pojawiła się dzisiaj w Warszawie także musiał dotrzeć ładunek.
Szczerze, to zastanawiam się, czy aby tnąc koszta przesyłek, jak to u Chińczyków bywa,
nie zapakowali jakiemuś dziadkowi kilkuset paczek do plecaka,
i ten biedny chiński dziadziuś na jakimś osiołku bądź chińskim rowerku,
dowiózł je do nas do Polski dopiero teraz. :szczerbaty:
W międzyczasie mógł utknąć na dłużej w podwarszawskich lasach, gdzie młode grzybiarki
chodzą wzdłuż ulic w tych skąpych krótkich spódniczkach i machają przyjaźnie do strudzonych wędrowców :krzeslem:
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

baraqs,

coś w tym jest

21 luty zamawialem między innymi 2x akku na banggood, podzielili zamówienie, inne rzeczy przyszly w miare szybko, a po akku słuch zaginą, założyłem spór na pp a dzis co mi listonosz przynosi, 2x nówki akku samsunga 3000 mAh :)
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Z aplikacji mobilnych (i webowych) do śledzenia ostatnio testuję
http://parcelapp.net/

O dziwo działa nieźle, przychodzą ładnie i na czas pushe na telefon z statusami z systemów pocztowych Malezji, Chin, Singapuru, Polski - te mam przetestowane (bo ogólnie system obsługuje dużo więcej dostarczycieli, poczty, kurierzy itd).

Autor nawet raczy implementować drobne sugestie.

Wada:
- płatny (na rok) powyżej 3 paczek
- nie umie się przełączyć automatycznie pomięrdzy krajami (np. paczka SG sprawdzana w systemie Singapurskiem nie przełączy się na Polski po "Dispatched to PL")
Giepeski
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2014, 09:20
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Giepeski »

No i wykrakałem "Nadejście przesyłki 2014-04-11 11:49 WER Warszawa", szło do Polski 7 dni bez kilku godzin, oby moje "krakanie" na tym się zakończyło
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

Ciesz się, że tylko tydzień, moja paczka w powietrzu wisiała 15 dni. Mam jeszcze dwie w drodze, jedna pojawiła się w Warszawie po 7 dniach, druga wyleciała 1 kwietnia i jeszcze nie wylądowała.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

To się nazywa tracking :) Kupione i zapłacone 9.04

Kod: Zaznacz cały

April 10, 2014 , 5:24 pm
Dispatched to Sort Facility	
SAN JOSE, CA 95134 

April 10, 2014
Electronic Shipping Info Received	


April 10, 2014 , 2:15 pm
Acceptance	
SAN JOSE, CA 95134 

Kod: Zaznacz cały

Dispatched to Sort Facility
Your item has left our acceptance facility and is in transit to a sorting facility on April 10, 2014 at 5:24 pm in SAN JOSE, CA 95134. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.
Close this dialog window Maintain Focus with this modal by pressing your space bar.
Wszystkie wpisy wyjasnione
Zobaczymy jak będzie dalej.
Giepeski
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 17 mar 2014, 09:20
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Giepeski »

Zbychur, piękny początek transakcji, oby szło tak dalej

phantom, po każdej mojej interwencji, w postaci wysłania wiadomości do sprzedawcy, z przesyłką coś się zaczynało dziać
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

Przesyłki fizycznie w śledzeniu pojawił się dość szybko, czasy które podałem dotyczą samego przelotu Azja-Polska więc sprzedawca nic nie mógł na to poradzić.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Giepeski pisze:Zbychur, piękny początek transakcji, oby szło tak dalej
Na razie jest dobrze. :)

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Depart USPS Sort Facility
Your item departed our LOS ANGELES, CA 90009 sort facility on April 11, 2014. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.
ODPOWIEDZ