II zlot Światełkowców !!!

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

II zlot Światełkowców !!!

Post autor: Calineczka »

No Panie i Panowie... :mrgreen:
W sumie motywatorem-zapalnikiem-etc itd jest Midi, do Niego składac reklamacje. Stwierdził że ma czas i z chęcia przyjedzie, mi w to graj-tfu-świeć ;-)

Planowany zlocik, imprezki cokowliek wymyslimy zaczynamy od piątku wieczora/nocy...do niedzieli...zobaczymy jak wyjdzie.

20-22 lutego 2009

Piszta co byście chcieli, jak to widzicie....gdzie spotkanka...
U mnie śpią Midi i Lennin, bez rodzinek. Kto jeszcze chce przyjechać z Polski?
Kto będzie lokalnie?
Ostatnio zmieniony sobota 28 lis 2009, 15:08 przez Calineczka, łącznie zmieniany 2 razy.
Voit
Posty: 259
Rejestracja: piątek 05 gru 2008, 19:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Voit »

...Mam nadzieję że się spotkamy.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...a co zrobić byś miał pewność? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

OK, ja będę :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 sty 2009, 22:39 przez Pikom, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdr.
Pikom
waldeuszek
Posty: 33
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 23:20

Post autor: waldeuszek »

Pikom pisze:OK, ja będę. ale podaj w pierwszym poście oficjalnie DATĘ a nie tylko dni tygodnia :P
Tiaa ... byś mieszkał w Rzeszowie, to byś pewnie mniej entuzjazmu przejawiał ;)
- żeby to choć latem było ... :cool:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Będę :mrgreen:
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Ja/My chcielibyśmy ale nie wiem jak z sesją egzaminacyjną wyjdzie :???:

PS. Arku w miejsce Pomorza obiecuje zafundować Ci za jakiś czas Bieszczady :grin:
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Bocian pisze:PS. Arku w miejsce Pomorza obiecuje zafundować Ci za jakiś czas Bieszczady :grin:
Tomku, ja Bieszczady BAAAARDZO chętnie, chyba najulubieńsze z moich górek ;-)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Przy okazji - jesli chodzi o noclegi (tanie, naprawdę chyba najtańsze w okolicy) to może w Bazie Harcerskiej "Morenka" ??

http://www.morenka.com.pl/

Mozna tam zrobić ognisko itp. Nie jest tak daleko od środków komunikacji, a w końcu będzie troche samochodów. Jest też stosunkowo niedaleko trochę lasków do nocnego łazikowania ze światełkami ;)

To oczywiście opcja przy większej grupie przyjezdnych z poza Trójmiasta. Bo jeśli pojawią się (poza juz ustalonymi osobami / noclegami) jeszcze ze dwie osoby, to pewnie coś się da wykombinować...
Pozdr.
Pikom
Drucik
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 09 paź 2008, 11:42
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Drucik »

Ja się pojawię na dłużej lub krócej :)


Drucik
czarny_kruk

Post autor: czarny_kruk »

Odpadam. Chybiony termin i miejsce. Lepszym terminem na zlot forum wydaje mi sie polowa czerwca a nie srodek zimy. No chyba, ze to kolejny minizlocik;)
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Pikom pisze:Przy okazji - jesli chodzi o noclegi (tanie, naprawdę chyba najtańsze w okolicy) to może w Bazie Harcerskiej "Morenka" ??

http://www.morenka.com.pl/
Domki można wynajmować tylko w sezonie letnim,
od 15 kwietnia do 15 października.
czarny_kruk pisze:Chybiony termin i miejsce
Wow, przepraszamy że nas tak wzięło :mrgreen:
Widzisz, widać mamy jeszcze w sobie czasem coś z młodości i spontaniczności...wtedy żadne miejsce nie jest odległe :mrgreen: (napisał ten który mieszka w miejscu zlotu, hi hi )
czarny_kruk

Post autor: czarny_kruk »

W sumie nie mam nic do Gdanska. Pewnie gdybym nie widzial to uznalbym to za swietne miejsce. Jednak cos bardziej w centrum Polski mysle byloby bardziej odpowiednie.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Kruku, z punktu widzenia geograficznego zapewne masz rację. Niestety a może stety to nie jest jedyny aspekt jakim się w wyborze kierujemy. Jesteśmy ludźmi, nie komputerami... :wink:
Wyglądało to tak, że po mini-zlocie w 3city rozmawiałem przez telefon z Midim, powiedział że też by z chęcią się na zlocie pobawił....a my w 3city chcemy się teraz przynajmniej raz w miesiącu spotkać. Jak się Midi dowiedział to się nie zastanawiał za długo;
-"przenocujesz mnie? "
-przenocuję ;-)
I stało się...więc czemu nie ogłosić tego faktu reszcie, może ktoś też nie bacząc na kilometry będzie chciał bawić się z nami w świecenia, nocne polaków rozmowy etc...patrz, Lennina też ciągnie. Jak widzisz nie wszystko powstaje wg. ściśle okreslonego algorytmu ... ;-)
Miał byc mini zlocik trójmiejskich fanów, będzie nas więcej-i bardzo mnie to cieszy ;-)
A w zalezności od ilości bedziemy knuli noclegi...póki co mieścimy się po mieszkaniach prywatnych. To tez zbliża :mrgreen:
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

No jak by nie patrzeć mam 470km przed sobą, w sumie to mógł bym po trasie kogoś zabrać, jak by co pisać, jeszcze dokładnie którędy będę jechał nie ustaliłem, mogę przez Warszawę jak i Żyrardów, dalsza trasa też może się troszkę nagiąć :wink: .
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ