DZIWNE MIEJSCA fotodokumentacja

...czyli nasze światełka okiem obiektywu... Tu chwalimy się naszymi latareczkami i wszystkim innym , co rozświetla nasze życie ;-)
LED1234
Posty: 273
Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 20:56
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: LED1234 »

Wiem, że się nie mówi nikomu bo niektórzy jeszcze chcą to okraść, zdemolować itd. Przekonałem się, że użytkownicy tego forum są chyba najbardziej kulturalni i uczciwi jakich kiedykolwiek poznałem. Na innych stronach, forach itd. nie łatwo spotkać taką kulturę i uczciwość. Dlatego myślę, że żaden z nas nie pyta o takie miejsca po to żeby pojechać tam z przyczepką i nazbierać złomu, czy też nie bierze ze sobą ekipy i nie demoluje ruin, które i tak przeważnie ledwo zipią. Jeśli ktoś zna jeszcze takie miejsca proszę o PW sam też znalazłem kilka jeśli ktoś jest zainteresowany. :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Polecam wybrać się na górę Ślężę na Dolnym śląsku. Pełno sztolni, stara fabryka części do samolotów, ponadto stary browar w Sobótce, zwiedzania na 4h, byłem dwa razy i zawsze odkryłem jakieś nowe pomieszczenie. Drogi do wejść sztolni są wydeptane, w jednej ktoś czegoś szuka, byłem pierwszy raz i było lekko rozkopane, byłem drugi raz to ktoś dokopał się do jakiegoś muru. Bierzcie mocne światełka i w drogę!
LED1234
Posty: 273
Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 20:56
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: LED1234 »

Mocne światełka i mocne rowery :D Niestety u mnie znajomi wolą iść pod sklep niż siąść na rower i gdzieś coś zobaczyć ciekawego.... Taka młodzież. Samochodem samemu niestety tanio nie wyjdzie :/
ODPOWIEDZ