FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

madkeinam pisze:Ponoć już wysyłają ogniwa pocztą lotniczą. Jest opcja TNT-PostNL European Registered Airmail,
Zgadza się.
Plus 2 USD.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Prawda ;) Czekam na takie cudo: https://www.fasttech.com/p/1812000 idzie przez NLpost. Czy szybciej to nie wiem, zamówienie z tego samego dnia ale przez SGpost przylazło tydzień prędzej.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 lis 2014, 22:01 przez maciex93, łącznie zmieniany 3 razy.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

max4max pisze:Zgadza się.
Plus 2 USD
2 dolary to niewiele, zamówiłem 19.11 ogniwa, 21.11 wysłano, w trackingu jeszcze nie ma. Zobaczymy jak to wyjdzie, podzielę się wrażeniami :-)
adek19
Posty: 87
Rejestracja: niedziela 23 gru 2012, 13:26
Lokalizacja: LU

Post autor: adek19 »

Powiedzcie mi czy np te ogniwa są oryginalne:
http://www.fasttech.com/products/1420/1 ... 7v-2800mah

lub

http://www.fasttech.com/products/1420/1 ... -37v-18650

A może są gdzieś taniej takie ogniwa (oryginalne)?
BALDER SE-2 || UltraFire C8 XM-L 2.8A ||
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Używki w sklepiku co się opłaca dużo, dużo bardziej.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Tak, są oryginalne.
Taniej na forum w dziale sprzedam, nie tak pojemne ale dużo tańsze i szybko dojdą ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Mieciu
Posty: 455
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 19:34
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mieciu »

max4max pisze:
madkeinam pisze:Ponoć już wysyłają ogniwa pocztą lotniczą. Jest opcja TNT-PostNL European Registered Airmail,
Zgadza się.
Plus 2 USD.
hahah a do mnie właśnie przpłynęło pocztą HK ogniwo 32650 zamawiane ponad 2 miesiące temu :-)
Awatar użytkownika
GrzechVip
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 12:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GrzechVip »

ElSor pisze:
maciex93 pisze:Dostałem sterowniki nanjg z FT i uwaga ciekawostka, są w nowej wersji tzn 105D
Też je mam. Troszkę nieładnie z ich strony, że nie ma na stronie żadnej wzmianki o tym fakcie. Jedyny + tej zmiany, to znów lepsze przewody silikonowe, bo wcześniejsze były zwykłe. Może też zmiany wprowadzili, żeby utrudnić życie moderom używającym kondensatora jako pamięć ale ja nie widzę problemu, by dalej go stosować, tyle, że w innym miejscu, nawet widzę mały + jeśli chodzi o modowany sterownik z ATtinyx5, bo ciepło z padów AMCka pod spodem szybciej dotrze do procka.
Lepsze przewody to chyba promocja na start bo ja dostałem ze zwykłymi, tragicznymi.
Zamówienie 17.11 brakowało jednego drivera na stanie, 20.11 usunąłem brak z zamówienia i dziś rano dotarło.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

GrzechVip, co racja to racja z tą promocją startową. Wczoraj przyszły już z tymi gorszymi przewodami :roll:
Awatar użytkownika
GrzechVip
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 12:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GrzechVip »

ElSor, do tego jeszcze albo kończą mi się kondensatory w zasilaczu albo coś nie do końca zabezpieczenie ogniwa działa jak trzeba, bardziej jak chce a i tryby czasem zmieni inaczej niż oczekiwałem. Oby czas się znalazł by zgłębić. Do tego zostałem bez oscyloskopu i jak ten ślepiec z białą laską szukam ... oscyloskopu.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Jak długo trzeba czekać na zadziałanie trackingu z fasttech? Kupowałem tam pierwszy raz. Zamówienie złożone 25go, 27go shipped i dostałem tracking, ale jeszcze nie działa, wiem tylko tyle że trakcking zaczyna się w Malezji, wysyłka pocztą malezyjską - dopiero jak paczka tam będzie to będzie działało śledzenie?
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Z tydzień. Póki co pewnie zobaczysz w trackingu ich firmy logistycznej http://www.quantiumsolutions.com/
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Czy ktoś z Was dostał kupon na 5$ od fasttech?
Bo ja tak ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
wolfram
Posty: 90
Rejestracja: środa 05 mar 2014, 07:32
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: wolfram »

maciex93 pisze:Czy ktoś z Was dostał kupon na 5$ od fasttech?
Bo ja tak ;)
Ja dostałem na 1.78$. Ale cóż z tego -kilkukrotnie przy zakupach próbowałem go wpisać i za każdym razem komunikat że kod błędny. Dzisiaj natomiast wyświetla się że punkty zostały umorzone.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Może kopiowałeś ze spacją na początku? Wiem że wówczas wywalało błąd.
A co do tego kuponu to on nie jest za punkty a tak "o" na święta ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ