Niedroga czołówka dla wędkarza

Oświetlenie montowane na głowie
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

Obiecuję, że nie wypowiem się już tutaj na tym forum żeby nie być posądzonym o tzw. trollowanie. Nie wiem co Twój kolejny post w tym temacie wnosi do niego ale nie mnie to pewnie oceniać. W żadnym moim poście tutaj nie starałem się nikomu niczego udowadniać ani mieszać z błotem jak to opisujesz. Nie wiem skąd takie domniemanie.
Przechodzę li tylko na obserwację tego forum. Jeżeli administracja uzna za stosowne może mnie nawet wywalić z tego szacownego grona. Wisi mi to! To wszystko co mam do powiedzenia w tym i innych tematach. Pozdrawiam! Miłego dnia Wszystkim życzę!
Gregor887
Posty: 335
Rejestracja: wtorek 04 wrz 2012, 14:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gregor887 »

A jest jakiś problem, żeby ogniwo z czoła czy z tyłu głowy sprowadzić np. do pasa? W tym miejscu mamy najczęściej jakieś ubranie/ochronę przed zamachami terrorystycznymi ze strony baterii.
Defcio
Posty: 308
Rejestracja: wtorek 25 maja 2010, 22:36
Lokalizacja: Piła/Nowy tomyśl

Post autor: Defcio »

Gregor887 pisze:A jest jakiś problem, żeby ogniwo z czoła czy z tyłu głowy sprowadzić np. do pasa? W tym miejscu mamy najczęściej jakieś ubranie/ochronę przed zamachami terrorystycznymi ze strony baterii.
To jest dobry pomysł także dla akumulatora o większej wadze, dobra instalacja dla długo chodzących po jaskiniach, czy długo będących na rybach.
W takim przypadku bardzo ważny jest przewód łączący akumulator z lampą, coraz więcej na rynku jest najgorszych przewodów więc trudno o taki dobry.
Ni-Cd Man.
chufu
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 23 lis 2014, 23:13
Lokalizacja: Elblag

Post autor: chufu »

Panowie , proszę jeszcze o Propozycję Latarek czołowych??? :evil: . "Trochę" zjechaliśmy z tematu. Mam poczucie ,że jakikolwiek wędkarz zaglądający na te forum szukający czołówki ,zakończy na 3 stronie tego tematu. Chyba lepszą alternatywą dla tematu pobocznego "BHP'' byłoby utworzenie i przeniesienie tam 2 stron z aktualnego tematu :twisted: .Bo tak trochę szkoda tego tematu , bo jest zdecydowanie prawie cały rok na czasie (dla wędkarza karpiarza )
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ