Co wybrać? - JETBEAM III IBS ULTRA?

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Daroo

Post autor: Daroo »

Że to mój pierwszy post na tym forum TO WITAM SRDECZNIE WSZYSTKICH !
Już też się wkręciłem w tą chorobę światełek, a najgorsze że nie wiem co wybrać
Moje nastawienie z względów wizualnych wypadało na fenix TK11/R2 bo bardzo
Mi się ta latarka podoba tylko ma dwa tryby i zasilana rc123 bo na 18650 leci szybko
W dół a co za tym idzie słabiej zaczyna świecić wiec szukam coś fajnego dla mnie
Myślę o JETBEam Ultra tylko czy ona nie jest za duża ? Jaka jest różnica w cenie
Importu z DX całego kompletu a kupna Jet-Pol ?
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Witam.

Znalazłem jeszcze u gościa gdzie kupowałem swojego JB III PRO który jest sporo mniejszy od ULTRA w sklepie 10szt. SCOPEANDLASER. Cenowo będzie chyba taniej niż w JET-POLu ale gwarancje etc. Komplet aku i ładowarki kupisz z DXa chyba taniej. Sam policz ile to będzie w sumie. Nie idź na łatwiznę :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Cos mi sie nie chce wiezyc ze na CR123A bedzie lepiej swiecic.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Charakterystyka przy CRkach jest płaska a przy 18650 powolny spadek jasności :mrgreen: Chyba o to chodziło przedmówcy :?:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Z tym sie zgodze tylko ze z CRkami to nie poswieci zbyt dlugo. Bynajmniej ja nie bylem zadowolony z czasu swiecenia w porownaniu do 1865. CRki padly w najmniej odpowiednim momencie i nie bylo oznak wczesniej ze sie rozladowuja
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Daroo

Post autor: Daroo »

Potrzebna mi jest latarka o wyglądzie taktycznym coś podobnego do TK11
Który model będzie łatwy do modernizacji samemu na 18650 z możliwością
Wstawić nowej CERR / R2
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Możesz zainwestować w SOLARFORCEa. Moduły wymienne więc sobie zmontujesz co tam sobie chcesz :D
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
jaybee
Posty: 59
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 23:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jaybee »

I tak nic nie bedzie ladniejsze niz JetBeam III PRO I.B.S. (System Swiatlosci Bez Ograniczen :razz: ), 12.8 mm dlugosci, lumeny i luksy jak sie patrzy, USD 65 + 6 (worldwide shiping z ubezpieczeniem). Miodzio w porownaniu do ceny Jet-Pol za
JB III PRO Ultra, 365 zl + 17 zl ( http://www.allegro.pl/item559352266_lat ... d_hit.html ).
Dla wszystkich zdezorientowanych slowem "ultra", ktore samo w sobie znaczy cos superlatywnego:
JetBeam PRO swieci lepiej od JetBeam PRO ULTRA, czyli lepiej miec cos bez "ultra" w przypadku JetBeam :roll:
J.B.TANSTAAFL
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Ultra świeci podobnie do PRO. Do tego nowy kolega pytał o coś z możliwością łatwej modyfikacji. Tym należy sie kierować. A co do PRO mam i nie zamienię go na nic innego :D Wygląd i działanie pozostaje ciągle nie do pobicia przez konkurencje ala FENIX czy NITECORE :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...z tym wyglądem to trochę kwestia gustu. Z działaniem w pewnym stopniu podobnie...
Osobiście bardzo lubię jetbeamy ale nie są bez wad. Jest jakaś latarka bez wad? :mrgreen:
A mi ostatnio przypadł do gustu Darktort :mrgreen:
Obrazek
Daroo

Post autor: Daroo »

Nadal wszystko czytam o światełkach i intensywnie myślę i brak decyzji którą wybrać
Każda ma jakieś uchybienia TK11 brak regulacji i tylko dobrze działa na cr123
JETBeam Military przy większym uderzeniu o rękę potrafi się zresetować
Darktort bardzo fajna latarka ale krótki czas świecenia bo na cr123 wiec
Myślę o poskładaniu samemu jakiegoś światełka o wyglądzie taktycznym
Jak wygląda sprawa z ULTRAFIRE C1 widzę na DX że ma CREE R2 i działa
18650 wiec chyba nie jest zle wygląd też jest OK bo nie jest mała a ja latarkę często
W rękawiczkach skórzanych będę obsługiwał z stąd wymagany troszkę większe wymiary
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Daroo pisze:Darktort bardzo fajna latarka ale krótki czas świecenia bo na cr123
a to ciekawostka, ja z uporem maniaka pakuję w swoją 18650 i świeci bardzo zacnie
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

C1 cała jest do rozebrania i poskładania od nowa. Moduł inny driver i dioda bo to napewno ni jest R2 driver bo z 300mA na 18650 nie będziesz zadowolony,szybka cienka okienna często w czasie podróży już uszkodzona itd, itd. Darktort właśnie był konstruowany pod 18650. Gdzieś sie bajek naczytałeś chyba.
www.darktort.com pisze:◆Battery: Only 18650
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
servantes
Posty: 21
Rejestracja: sobota 31 sty 2009, 18:46
Lokalizacja: Suchedniów

Post autor: servantes »

Właśnie czytam:
Daroo pisze:JETBeam Military przy większym uderzeniu o rękę potrafi się zresetować
Czy to prawda? Czym się objawia takie zresetowanie? Pierwszy raz spotykam się z taką informacją.
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Ja też. Pewnie sprężynka jest za krótka trzeba ją rozciągnąć. Może za słaba i puknięciem zmieniasz tryb :/ Tylko tryby zmienia sie przekręceniem głowicy podobno wiec sam nie rozumiem :mrgreen:
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
ODPOWIEDZ