Solarforce S1100 Vs. SR51 Vs. SR95 ew. S2200

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Nie kupuj tych tanich kingów bo dostaniesz badziewie a nie latarkę.
O zasięgu tych latarek na 3-4 ledach i tak małych reflektorach w okolicach 300m zapomnij, nie ma szans.
Taki zasięg da Ci latarka na 1 diodzie XM-L2/ XP-L albo coś większego z MT-G2.
tabweg pisze:Zastanawiałem się jeszcze nad Solarforce S2200 ale nie wiem jak to świeci.
Chwila w necie wystarczy do znalezienia fotek tego modelu.

Mając 100$ możesz zlecić moda jakieś latarki na MT-G2 lub mocno podkręconej XP-L.
Chociażby http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=15184 przy czym aktualnie zaklepana.

Popatrz też na AceBeam K40M bywa na promocji po 90$
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Ogniwa kupuj tutaj, od kogo chcesz. ;) Ja kupowałem od kubaswiatelka. Możesz też kupić od woytazo. Kolega kedziorro czasami ma też ogniwa o większych pojemnościach.
tabweg
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 26 sty 2015, 01:35
Lokalizacja: wrocław

Post autor: tabweg »

Wydawało mi się, że 3 diody będą lepiej świecić tylko widać tutaj w SkyRay jest za małe lustro?

Generalnie chciałbym dużo światła i zasięg do ok 300 metrów (większego zasięgu mi nie trzeba) a to może dać mi dioda MT-G2 tak ?

Z tego co Widzę to ten AceBeam K40M nieźle wygląda.
Zastanawiałem się też nad Crelant 7G10.

A gdzie tego AceBeam najlepiej kupić?
Na stronie producenta nie widzę sklepu:
http://www.acebeam.com/acebeam-3000lm-k40m

Aktualnie posiadam Solarforce L2P XML T5 4B (od grega).
Fajna latarka koło domu itp. Ale potrzeba mi coś większej mocy aby oświetlić teren wokół domu. W nocy kręcą się zwierzaki.

Tomek
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

SkyRay poświeci mniej więcej tak, jakbyś jednocześnie świecił trzema Solarforce, jak ta Twoja. Na 300m realnego zasięgu potrzebujesz dużego lustra. AceBeam K40m to dobra propozycja. Napisz ogłoszenie w sklepiku, ktoś powinien się odezwać. Sprowadzanie teraz z zagranicy będzie drogie.
tabweg
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 26 sty 2015, 01:35
Lokalizacja: wrocław

Post autor: tabweg »

A jak ta K40M wypada w stosunku do Solarforce 2200 ?
Awatar użytkownika
phantom
Posty: 690
Rejestracja: piątek 06 mar 2009, 14:46
Lokalizacja: biegun

Post autor: phantom »

K40M jest lepsza - jaśniejsza, mniejsza i ma bardo przyjazny sposób zmiany trybów (magnetyczny pierścień).
ODPOWIEDZ