Może czas pomyśleć nad upgrade forum

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Może czas pomyśleć nad upgrade forum

Post autor: alojzy »

Widzę że skrypt mocno już starawy, może czas pomyśleć nad upgrejdem do 1.12.8
http://przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=149692
Obrazek
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

Jeśli już to tylko na wersję zgodną z Tapatalkiem, bo Przemo miewa z nim kłopoty.
Tapatalk był obiecany przy ostatnich przenosinach, ale jakoś nikomu się nie chce zrobić :( A szkoda...
Pozdrawiam, Leszek
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

cpt.Nemo pisze: , ale jakoś nikomu się nie chce zrobić :( A szkoda...
Raczej nikt nie ma czasu, nie zależy to przecież od złej woli administracji tylko od tego czy Panowie adminowie znajdą czas na to.
Pozdrawiam
studzin
Posty: 546
Rejestracja: sobota 17 kwie 2010, 11:45
Lokalizacja: Gdańsk/Tczew

Post autor: studzin »

A może by to zlecić?
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

michal1 pisze:
cpt.Nemo pisze: , ale jakoś nikomu się nie chce zrobić :( A szkoda...
Raczej nikt nie ma czasu, nie zależy to przecież od złej woli administracji tylko od tego czy Panowie adminowie znajdą czas na to.
Pozdrawiam
Akurat implementacja Tapatalka do typowego silnika Forum to kwestia góra godzinki :)
Pozdrawiam, Leszek
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

A "phpBB modified by Przemo" jest "typowy"? Zdaje się, że tu tkwi problem...
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: alojzy »

Niestety nie ma Tapatalka pod przemo, trzeba by było przejść na phpbb 3, można by było podumać nad zmianą wyglądu, marudzicie, że na forum brak ruchu, a oprócz pasji ludzi liczy się też i wygląd forum. Powstało kilka innych for z dość interesującym dizajnem :) i przyciągają czytelników, a także reklamy itd.
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

alojzy pisze:Niestety nie ma Tapatalka pod przemo, trzeba by było przejść na phpbb 3, można by było podumać nad zmianą wyglądu, marudzicie, że na forum brak ruchu, a oprócz pasji ludzi liczy się też i wygląd forum. Powstało kilka innych for z dość interesującym dizajnem :) i przyciągają czytelników, a także reklamy itd.
Czy ja wiem, z tego co widać to dosyć sporo osób przegląda z gościa :)

I powiedzmy sobie szczerze to nie jest forum wolno tematyczne czy związane z komputerami nad którymi więcej ludzi się rozwodzi, tylko ściśle tematyczne i do tego trzeba mieć pasję albo chęć poszerzenia wiedzy w tym temacie np. z racji remontu mieszkania i chęci oświetlenia go inaczej bo przecież "pan z kastoramy tak zachwalał więc ja się chce więcej dowiedzieć w tym temacie żeby się nie naciąć i wiedzieć co do czego"

Co do wyglądu to raczej nie ma co narzekać, jest przejrzyste i to jest najważniejsze.
Nie potrzebny jest udziwniony "dizajn" jak forum się broni pod względem merytorycznym ;)
UF C2: XM-L2 T6 3C @8AMC; XM-L U2 1C @10AMC; XM-L2 T6 3C@10AMC; XM-L2 U3 7A@10AMC
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

Rysiu. pisze:
Nie potrzebny jest udziwniony "dizajn" jak forum się broni pod względem merytorycznym ;)
Ale Tapatalk to nie udziwnienie tylko ogromna wygoda dla smartfonów i tabletów
Pozdrawiam, Leszek
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Ja tam po 2 godzinach wywaliłem to z tabletu. Wolę normalnie przez przeglądarkę.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

alojzy pisze:Niestety nie ma Tapatalka pod przemo, trzeba by było przejść na phpbb 3, można by było podumać nad zmianą wyglądu, marudzicie, że na forum brak ruchu, a oprócz pasji ludzi liczy się też i wygląd forum. Powstało kilka innych for z dość interesującym dizajnem :) i przyciągają czytelników, a także reklamy itd
Szkoda, że forum nie zachwyca wyglądem ani nie ma na nim ruchu no ale ile też można pisać o tym samym. Jeśli komuś to nie odpowiada to nie zmuszamy do wchodzenia tutaj. Jest tu specyficzna atmosfera i nie zmieni tego (mam nadzieję) nic.
Zmiana z Przema do phpBB3 to kuuupa roboty i wg moich wstępnych testów to kilka dni bez dostępu do obecnych danych i bezpowrotna utrata niektórych funkcjonalności. Z tego też, co wiem, to pliki mamy najnowsze, tylko nie jest zmienione info o wersji (dlatego, że jest trochę dodatków i trzeba było wszystko ręcznie modyfikować).
Marcin S.
Posty: 435
Rejestracja: piątek 12 wrz 2008, 10:11

Post autor: Marcin S. »

piciex pisze:Ja tam po 2 godzinach wywaliłem to z tabletu. Wolę normalnie przez przeglądarkę.
Zgadzam się w 100%.

Pozdrawiam, M. (z telefonu, bez żadnych tapatalków)
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

Cóż macie prawo do swojego zdania, ja tam wolę Tapatalka do szybkiego przeglądania for, od paru lat używam :)
Ostatnio zmieniony piątek 17 kwie 2015, 01:16 przez cpt.Nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Leszek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

cpt.Nemo pisze:Cóż mzcie prawo do swojego zdania, ja tam wolę Tapatalka do szybkiego przeglądania for, od paru lat używam :)
pół żartem, pół serio mówią, że szybkość to zła cecha mężczyzny :mrgreen:
Dzisiejszy świat strasznie goni....może zwolnijmy tam, gdzie można?
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

alojzy pisze:marudzicie, że na forum brak ruchu,
Tu nie ma ruchu? Zobacz sobie na torch.pl tam główną ulicą zapiernicza taka wielka kula ze słomy i patyków, jak na starych westernach, tylko pod saloonem siedzi i drzemie jakiś meksykanin. :) Ruchu jest dość, czasem człowiek nawet nie nadąża czytać wszystkich tematów. Zmiana wyglądu? Czy ja wiem, przyzwyczaiłem się, a prosta szata daje gwarancję szybkiego wyświetlania. Choć ja tu krótko jestem, nie wiele wniosłem, więc jak będzie taka wola większości to się dostosuję :wink:
ODPOWIEDZ