Dobra cena!

Najnowsze wiadomości ze świetlistych szlaków...
Awatar użytkownika
marcus
Posty: 257
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 13:33
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: marcus »

kup przez aplikacje mobilną -10%
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Latarka z linka: http://www.tmart.com/Ultrafire-6810-Sam ... 73964.html dziś do mnie dotarła, szła 3 tygodnie od zamówienia :)
Wtedy była w promocji za 4$ i uważam, że jest o niebo lepiej wykonana niż host S5 czy jak on się tam zwał, również w tej samej cenie.
Refek całkiem duży, piguła wkręcana, driver dociskany pierścieniem, gwinty aż ociekają smarem, ścianki ok 3mm.
Później ją rozbiorę i zobaczymy co dalej ciekawego siedzi.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

arekm pisze:
Manekinen pisze:A licznik wskazywał 2-3 dni, jak w większosci wypadków flash deals. A jeszcze chciałem się nad tym zastanowić, hehe no trudno. Jeszcze potanieją :twisted:
Znów jest 37% - 84$... ale mieszają.
http://www.banggood.com/Original-XiaoYi ... 69228.html
38% - 82$
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

DNF pisze:No to zobaczymy co to za wynalazek :)
Do mnie doszła ta latareczka :)
http://www.tmart.com/Ultrafire-6810-Sam ... 73964.html
Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony, jak na tą cenę jest doskonała.
Teraz tylko znaleźć do niej przewodzik do ładowania i miodzio :)

Ostatnio trochę podrożały z $3.99 na $5.73 ale za tą cenę też myślę że warto.
Pewnie kupię jeszcze jedną :)

Ruska wiwisekcja :)

http://mysku.ru/blog/china-stores/31487.html
Ostatnio zmieniony piątek 17 kwie 2015, 01:32 przez cpt.Nemo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam, Leszek
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Do mnie też dotarła wczoraj ta latarka:
http://www.tmart.com/Ultrafire-6810-Samsung-High-lights-White-Light-LED-Flashlight-Black-1-18650_p273964.html
U mnie piguła jest wciskana, gwinty suche i trochę aluminiowych śmieci - opiłków w środku. Leda nie potrafię zindentyfikować, pod padem było symbolicznie paćnięte pastą:
Obrazek
Sterownik wygląda tak (przewody były cienkie zwykłe, już zdążyłem wymienić na silikonowe grubsze):
Obrazek
Obrazek
Kość ma oznaczenie "2819". Czy zabezpieczenie ma jakiekolwiek, nie wiem, raczej nie.
W leda przy naładowanym ogniwie na najwyższym trybie idzie ok. 1.3A, nie jest źle, skupienie ładne bez artefaktów, świeci dość daleko.
Jak by znaleźć taki sterownik z zabezpieczeniem przed nadmiernym rozładowaniem ogniwa byłaby całkiem fajna latareczka :-)
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

madkeinam pisze: W leda przy naładowanym ogniwie na najwyższym trybie idzie ok. 1.3A, nie jest źle, skupienie ładne bez artefaktów, świeci dość daleko.
Jak by znaleźć taki sterownik z zabezpieczeniem przed nadmiernym rozładowaniem ogniwa byłaby całkiem fajna latareczka :-)
U mnie gwinty były nasmarowane i to nawet zbyt obficie :)
Świeci ładnie, dość mocno, bez artefaktów, białym kolorem bez wchodzenia w siny.
Piguły nie wyciągałem, i tak nie mam grubszych przewodów :( , ale szybko się nagrzewa więc "na oko" :) nie jest źle.
Jak coś wydumasz z lekką modernizacją to daj proszę znać.
Pozdrawiam, Leszek
Awatar użytkownika
pegasus_sis
Posty: 963
Rejestracja: środa 25 sie 2010, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: pegasus_sis »

Ostatnio trochę podrożały z $3.99 na $5.73 ale za tą cenę też myślę że warto.
nie kupię, nie kupię, nie kupię... <boisie>

Obrazek
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

cpt.Nemo pisze:Jak coś wydumasz z lekką modernizacją to daj proszę znać.
Póki co nie namierzyłem odpowiedniego sterownika. Trochę nie ufam tej elektronice i gniazdu do ładowania (jest bezpośrednio podpięte do biegunów ogniwa a wg. prawa Murphiego na pewno się rozpadnie ;-) ), małe spięcie i tragedia. Tak więc myślę, że sensownie będzie wsadzić do środka na stałe ogniwo z zabezpieczeniem i dorobić kabelek do ładowania z modułem na tp4056 i cieszyć się niedrogą całkiem fajną latareczką :-)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

DNF pisze:uważam, że jest o niebo lepiej wykonana niż host S5 czy jak on się tam zwał,
Który host? Ten z fasttech? Chyba miałeś piekielne szczęście, ale wydaje mi się że piguła jest wciskana a jedynie dokręcona pierścieniem, bo raczej driver włącznikiem musi trafić na gumkę, co przy wkręcanej pigule może nie być łatwe. Ja miałem podobnie jak madkeinam, piguła wciskana, a nawet wpuszczana, bo sama wpadła, tyle że dioda to nie cree tylko jakiś samsung rzekomo, taki typowy "chinol" za 1zł to nie jest.
Kafar
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 paź 2013, 09:33
Lokalizacja: Sanok

C8 na Kaidomain w dobrej cenie

Post autor: Kafar »

Kurcze pieczone...jak tak dalej pójdzie, to za szybko nie kupię aparatu...ale jak tu się nie oprzeć tej cenie?!
Ciekawe tylko czy piguła pełna czy z dziurą, ktoś kupił już ją wcześniej i może się wypowiedzieć?
Bo nie wiem czy kupić jedną, czy... 3 (9.11$/szt.) :twisted:

C8 z XM-L2 U2 za 10$
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Dolicz cenę sterownika + brak pewności co do piguły i nie wychodzi tak fajnie cenowo.
Lepiej wziąć sprawdzonego convoya.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Kafar, Warto, tam jest jedynie sterownik do wymiany. Wykończenie jak dobra C8, troche gorzej od Convoya C8, ale reflektor czysty i schludnie zamontowana dioda, można wymienić klej na pastę. Piguła mosiężna w standardzie, włącznik to kwadraciak jak w starych Convoyach, więc OK. Obniżyli cenę, bo chodziła po 17$. Jest to latarka firmowana przez Kaidomain.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Zbychur, jak tak to przepraszam za zamęt :)
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Zbychur, Jest szansa że przedłużka ze starej wersji convoy C8 będzie pasować do tej od KD?
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Ganzo G718B
Zablokowany