Podziel się swoim smutkiem

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
ElSor pisze:
Pyra pisze:Nie rozumiem wieśtuninguów :evil:
Nie jesteś trendy. HIDy 12K i wszystkie świnie Twoje. :twisted:
No cóż, tylko raz w życiu byłem modny, gdy na topie były podarte jeansy <peace>
Ten mój zestaw, to coś takiego wygląd identyczny, tylko naklejki inne.

W sumie gdyby to jakoś świeciło, to może bym sobie zdłubał HIDa, ale skoro żarówka świeci jaśniej. :-|

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Tyle samo kosztuje dobry zestaw żarówek H7, to nie mogło być dobre :mrgreen:
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Miało być w dziale "Podziel się swoją radością" ale im bliżej tym gorzej.
A mianowicie jutro wyjeżdżam do Anglii na 7tygodni. Niby po lepszą kasę ale rozstać się z dziećmi i żoną na tak długo będzie ciężko.
Smutno też że trzeba wyjeżdżać tak daleko aby zarobić.
Awatar użytkownika
zedart
Posty: 219
Rejestracja: wtorek 29 maja 2012, 18:37
Lokalizacja: Walia

Post autor: zedart »

Siedem tygodni to jak urlop. Zleci jak z bicza trzasnął. Mi już "trochę" więcej przeleciało. :)
zed-art.co.uk
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Po wielu latach będę zmuszony zmienić swoje adresy e-mailowe, a takie miałem fajne, amerykańskie. Netia poinformowała mnie, że od 19 maja nie będą już wspierać opartych na gmailu domen @z.pl i@.w.pl. Teraz muszę wszędzie zmieniać adres na jakiś mało atrakcyjny, a nienawidzę numerków w adresie mailowym, więc trzeba będzie jakiś fajny sobie szukać, a taki zbychu(małpa)w.pl był przecież genialny :-|
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

IMO lepiej kup własną domenę, podepnij pod gmaila (o ile się jeszcze da) i miej spokój i stały adres na wieki wieków.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

arekm, wiem, można mieć za np. 5EUR na rok.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Ja wolę nie używać e-maila we własnej domenie. Coś mi się odwidzi, zabraknie kasy, spóźnię się z płatnością, czy coś i szklak komunikację trafi, a kupę usług mam do e-maila podpięte*. Preferuję używanie @gmail. Poszukaj, może uda ci Się dłuższy, ale bez cyfr. ja mam np. "marmezz" zamiast "marmez" bo krótsze było zajęte, to literę jedną powtórzyłem i jestem zadowolony. Koledze założyliśmy JannnXY powtórzenie N wystarczyło, by nikt inny wcześniej na to nie wpadł.

Pamiętaj o zmienieniu adresów e-mail w usługach w których masz ten wychodzący z użycia adres podany. W ogóle to ładnie w kulki poleciała ta netia dając taką informację z tylko miesięcznym wyprzedzeniem!!! Jak mi Google (ale nie tylko) jakieś usługi wyłączało, to z 3mc wcześniej informowali.

Pozdrawiam KUba

* - gdy się ma dużo usług w tym finansowych, podpięte do e-maila to polecam weryfikację 2-etapową.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Okradli mnie...

4 felgi + 4 opony = cena przy dopłacie za auto to jakieś 6 - 7 klocków, felga alu 17 cali...

Auto pięknie stało pół dnia na cegłach, żaden sąsiad nawet nie ruszył 4 liter aby do mnie zadzwonić, nawet mijając mnie w drodze do pracy nikt nie zagaił...wszyscy niby myśleli że maluję sobie koła więc postawiłem auto na cegły...debilizm ludzi sięga już najwyższego poziomu.

Teraz przeprawa z ubezpieczycielem + dziś pękło mi 1700 zł na proste koła ze starymi oponami, tak by w ogóle ruszyć auto...
ILPT
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

skaktus, Współczuję :cry:
Warto szukać tych felg na allegro czy innych olxach.
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Może warto było zainwestować w śruby "antywłamaniowe"
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Mam na oku śruby oraz felgi...Każda felga dostanie 4 różne śruby z zabezpieczeniami. Rodzi się zatem inne pytanie - nie będzie mógł ukraść, czy uszkodzi celowo auto ?
ILPT
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Na to pytanie chyba nie ma odpowiedzi. Jednego takie zabezpieczenie zniechęci a innego podirytuje. W każdym razie uważam że takie śruby to dobry pomysł.
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

skaktus, nie wychodź z domu bo ktoś zrobi mega latarkę i oczy Ci wypali, albo dostaniesz gradem wielkości jajka w głowe :D Takie gdybanie według mnie :D
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Skaktus u mojego ojca nie mogli wyciągnąć radia, bo było przykręcone od środka to świnie nasrali na fotel :-D dobrze, że miał pokrowce to zwinął i wyrzucił. Nie wiesz na kogo trafisz jeden odpuści a ledwo homo sapiens się spaskudzi albo porysuje auto po złości. Wystarczą dwie śruby zabezpieczające ale jakieś nietypowe najlepiej, tylko pilnuj ich jak oka w głowie bo jak zgubisz to wtedy będziesz miał problem. Znam to z autopsji ;-)
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Zablokowany