Jak dobierać profile alu i zasilanie do taśm LED

Domowe, energooszczędne instalacje LED, HID, halogenowe etc. Światło w stacjonarnych aplikacjach codziennego użytku.
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

skaktus pisze:mam taśmy na ledach 5630, cena 20 zł za 1 metr, taśmy to aluminiowe listwy, metr pobiera 12,3W
Witam, właśnie poszukuję czegoś takiego, realna moc minimum 10W / metr no i aby zaraz się nie przegrzało. Masz może namiar na sprawdzonego sprzedawcę / sklep ?
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

marekwoj pisze:
skaktus pisze:mam taśmy na ledach 5630, cena 20 zł za 1 metr, taśmy to aluminiowe listwy, metr pobiera 12,3W
Witam, właśnie poszukuję czegoś takiego, realna moc minimum 10W / metr no i aby zaraz się nie przegrzało. Masz może namiar na sprawdzonego sprzedawcę / sklep ?
Kupowałem najtańsze po 16,9 zł z allegro :)
ILPT
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Poproszę o dyspensę - będzie link do produktu z nazwą firmy (jeden z ich wielu) ale może dla potomności się przyda - firma klei to u siebie a parametry ich taśm są bardzo przyzwoite - ceny też ale jak będzie trzeba to da się wygrzebać kilkadziesiąt % rabatu (mogę kupić na siebie a wyślę prywatnie) - firm tego typu w Polsce jest kilka ale tą lubię bo nie pogła mnie na żadnej z inwestycji (czyli gwarancja na produkt ma ręce i nogi)
Jeśli admin zauważy problem poproszę o kasację - UWAGA LINK - http://www.elproarte.pl/pl/nowosc/tasmy ... -4w-m.html
ODPOWIEDZ