Jaką lampkę wybrac

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
mich43l
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 19:26
Lokalizacja: Szczecin

Jaką lampkę wybrac

Post autor: mich43l »

Witam poszukuję dobrej lampki rowerowej do downhill-u oraz szybkiej jazdy na szosie , poprzednia latarka ( LATARKA LED CREE XML-U2 ZOOM 3000/8500L ) była na początku wystarczająca z czasem jak rozglądałem się na innych rowerzystów zrozumiałem że potrzebuje czegoś innego.

Zależy aby nowa latarka świeciła długo 4 - 5h / dotychczasowa świeciła w miarę przez ok 1.5 - 2h /

na szosie świeciła skupionym światłem do przodu a nie tak jak dotychczasowa dookoła co jest zupełnie niepotrzebne

Dlatego też kieruję do was pytanie jaką latarkę wybrać ?
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Może modowana Solarforce X3? Nie wiem tylko jak z uchwytem w niej....
Możesz skompletować też zestaw latarek, chociaż musiałoby być kilka i czas świecenia w najmocniejszym trybie byłby krótszy od zakładanego. Podaj może budżet jeszcze.
mich43l
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 19:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mich43l »

Na latarkę + akumulatory chcę wydać nie więcej jak 400zł
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

To może modowana Solarstorm X3/X4 z jakimś większym pakietem?
Zobacz ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=rd5TLuHHFG0
mich43l
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 19:26
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: mich43l »

ładnie świeci ile godzin wytrzyma ?
Awatar użytkownika
Jimmy
Posty: 166
Rejestracja: sobota 25 kwie 2015, 18:34
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Jimmy »

Jedna latarka to za mało... Musisz kupić co najmniej dwie. Coś co świeci blisko np Convoy z serii S i coś co świeci daleko... Chyba że weźmiesz coś z dwoma reflektorami

Czas świecenia zależy od mocy, ale czy koniecznie musi świecić na jednym akumulatorze 4 godziny? Nie będzie taniej wymienić aku na drugi?
Ostatnio zmieniony czwartek 29 paź 2015, 09:39 przez Jimmy, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ