Uchwyt do lampki, Kwadraciak

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Mkr
Posty: 7
Rejestracja: czwartek 05 mar 2009, 13:13
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: Mkr »

Odeślij je sprzedającemu, a ten niech odeśle Ci pieniądze. Dostałeś inny towar niż ten, który zamawiałeś. Wcześniej zrób dla celów dowodowych skan strony internetowej sklepu, na której znajdują się te uchwyty, o które Ci chodziło.

pzdr
moorek
Posty: 51
Rejestracja: czwartek 13 mar 2008, 16:50
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: moorek »

Jeżeli to zakup z Chin to kiszka ze zwrotem.

Kmicic - wyślij do mnie jedną szt. a ja ci wyfrezuję super mocowania do tego. :-)

Jeżeli chcesz sam zadziałać to można zrobić to podobnie jak wsuwki - tylko będą to dwa leżące po obu stronach elementy - no i nie skręcać bo zbyt mało miejsca - a kleić - polecam wykonać to z PCV twardego klei się super można nawet kropelką.
kmicic
Posty: 29
Rejestracja: sobota 23 lut 2008, 15:20
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kmicic »

Mkr
Nie opłaca mi się. Wysyłka do mnie i teraz do nich przewyższyła by cenę wszystkich uchwytów. Sklep polski www.rower.com.pl Oni napewno by się bronili że mają błąd na stronie itd. Nie chce mi się w to bawić. Fakt, że mogłem odtworzyć przy kurierze. Ale spokojnie odebrałem paczek zjadłem obiad i dopiero zacząłem dobierać się do paczki :wink: No nic mój błąd. Teraz muszę sobie jakoś poradzić.
Moorek
Dzieki za pomoc. Jak mi nie wyjdzie to na pewno sie zgłoszę :grin: Wymyśliłem już częściowo jak to rozwiązać. Byłem ostatnio w OBI o widziałem profile plastikowe w kształcie litery "C". Tylko nie wiem jak z wyniarem czy będzie pasował.
Co do dwóch wsuwek to tez niezły pomysł. Nie wpadłem na to. Na razie spróbuje z profilem plastikowym. jeśli nie wyjdzie to z dwiema wsuwkami.
Jak coś wykombinuje to na pewno dam znać.
Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to chętnie poczytam.

Dzieki.
ODPOWIEDZ