Uchwyt na latarke do Kross A6

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Kriss997
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 24 sie 2015, 15:25
Lokalizacja: Kalisz

Uchwyt na latarke do Kross A6

Post autor: Kriss997 »

Krotko i na temat mam dziwna kierownice przy hamulcach cieka im blizej srodka grubsza .... uchyty standardowe zsuwaja sie i latarka sie obniza .... jaki mozna kupic uchwyt zeby zainstlowac ja na srodku tylko nie na kierownicy tylko w miejscu gdzie wchodzi kierownica na samym srodku ?obw tego srodkowego to okolo 11,5 cm i uchwyt musialby byc wysoki tak z 5 -8 cm
Ostatnio zmieniony wtorek 03 lis 2015, 17:44 przez Kriss997, łącznie zmieniany 1 raz.
Jacekkg
Posty: 274
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2012, 22:47
Lokalizacja: Z domu

Post autor: Jacekkg »

Zamontuj na pionowej sztycy i daj zdalne sterowanie
tomwpr
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 27 paź 2015, 11:06
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: tomwpr »

mam ten sam problem i przyłączam się do tematu poszukiwania takiego uchwytu.. są chyba takie uchwyty na mostek :roll:
Lord Vaako
Posty: 47
Rejestracja: piątek 25 wrz 2015, 16:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lord Vaako »

Nie wiem czy TAKIE coś załatwi sprawę. Będzie to uchwyt do uchwytu :)
Mam zamiar właśnie taki uchwyt zamówić. Mam rower CUBE i moja kierownica wygląda dokładnie tak jak piszesz. Im bliżej środka tym grubiej.
Muszę 2 szt latarek Convoy zamontować i dla mnie będzie to dobre rozwiązanie.
Kriss997
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 24 sie 2015, 15:25
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kriss997 »

A mzna to w PL kupic? nie mam konta walutowego :/
Ostatnio zmieniony czwartek 05 lis 2015, 18:29 przez Kriss997, łącznie zmieniany 1 raz.
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Kriss997, nie musisz mieć, w większości sklepów w chinach możesz płacić PAYPAL'em. Zakładasz sobie konto na paypal.pl , przelewasz złotówki i juz. Na chińskim "aletanio"-aliexpress płacisz przez przelewy24. Wybierasz na koniec taka formę płatności, i płacisz ze swojego konta.
Konto złotówkowe jest niezbędne. :mrgreen:
ODPOWIEDZ