Lampa led do przyczepki samoróbki

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
zapalara
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 lis 2015, 10:21
Lokalizacja: Lublin

Lampa led do przyczepki samoróbki

Post autor: zapalara »

Witam wszystkich użytkowników forum ! :) Cieszę się ,że istnieje takie forum jak to. Też jestem miłośnikiem światełek.

Mam pytanie

Poszukuje lampy led do przyczepki samoróbki i trafiłem na aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=5809037817 Lampa wydaje się dosyć solidna. Czy warto zainwestować?

Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

A warto reklamować w 1 poscie?
zapalara
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 lis 2015, 10:21
Lokalizacja: Lublin

Post autor: zapalara »

Jeżeli to jest zły dział to proszę o przeniesienie. Myślałem że tutaj piszemy o zakupach czy zakupionych rzeczach. Trudno.
Awatar użytkownika
septius
Posty: 171
Rejestracja: piątek 21 wrz 2012, 14:27
Lokalizacja: już Gdynia...

Post autor: septius »

Najczęściej bywa, że pierwszy post nowego użytkownika na forum z załączonym linkiem do sklepu/aukcji traktowany jest jak reklama.

Lampa którą pokazujesz homologację ma, więc zamontować można. Nie sądzę, żeby ktoś na forum miał styczność z tą konkretnie lampą.

Powiem szczerze. Kup, sprawdź czy dobrze działa - jak nie działa dobrze to odeślij - będziesz jedynie przesyłkę w plecy :) Osobiście mam ogromny dystans do tanich lamp samochodowych a szczególnie ledów...
Pozdrawiam
Jacek
zapalara
Posty: 3
Rejestracja: piątek 20 lis 2015, 10:21
Lokalizacja: Lublin

Post autor: zapalara »

Rozumiem. Teraz lampy ledowe mają dużą popularność a jeszcze z nich nie korzystałem dlatego przed zakupem wolę się doradzić :)
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Jeśli ktoś nie używał tego konkretnie produktu i nie oceni jego jakości z własnych doświadczeń to niestety trzeba takie zakupy traktować jak loterię...
Pozdr.
Pikom
ODPOWIEDZ