Etui do latarki

co i jak zrobiłem...
Awatar użytkownika
SP5VR
Posty: 155
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Etui do latarki

Post autor: SP5VR »

Latarka towarzyszy mi (prawie)zawsze i wszędzie więc trzeba ją w czymś przenosić. Fabryczne etui UltraFire poddało się po kilku miesiącach...
Zostało mi kilka kawałków skóry naturalnej po innych projektach i postanowiłem ją wykorzystać. To moja druga praca ze skórą więc produkt dalece niedoskonały... Hand made.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Proszę o konstruktywną krytykę ;)

Więcej zdjęć na blogu.
Ostatnio zmieniony środa 02 gru 2015, 11:34 przez SP5VR, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
info
Posty: 75
Rejestracja: środa 18 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: info »

Zamawiam jeden taki!! :)

Jedną rzecz bym dodał, mały otwór na dole, głównie po to żeby mieć kontrolę nad tym czy latarka jest wyłączona.

73!
Ostatnio zmieniony wtorek 01 gru 2015, 21:07 przez info, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Bardzo profesjonalnie to wygląda. Gratuluję. <brawo>
Awatar użytkownika
SP5VR
Posty: 155
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SP5VR »

Dziekuję bardzo :)

Pomysł z otworem bardzo dobry. Po "zmontowaniu" całości też o tym pomyślałem... W następnych egzemplarzach będzie p-otwór rewizyjny.

Muszę sobie zrobić kilka etui: do spodni, do światecznego ubrania, do garnituru... ;)

Bardzo fajna zabawa takie szycie. Polecam szczególnie zestresowanym. Idealnie relaksuje.
Ostatnio zmieniony środa 02 gru 2015, 11:34 przez SP5VR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

I kaleczy palce :P

Bardzo estetycznie to wszystko wykonane, lepiej niż fabrycznie.

Świetny pomysł, może go skopiuje tylko że w wersji czarnej.

Uchwyt dość szeroko wygląda, może przez ten kolor, czarny pewnie by się trochę chował.

Ogólnie to super pomysł i wykonanie.
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Mi też się podoba, pisze się na 2 szt. Jedna go garnituru - czarna i druga na co dzień - w brązie. :ok:
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

S2+ do garnituru? :zdegustowany:
Już prędzej jakieś dyskretne maleństwo na AAA np. http://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_227504.html
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

pietros, czepiasz się jak moja małżonka <zakochany> . Scyzoryk też noszę zawsze. I zwykle nie na darmo tacham to wszystko ze sobą.
Ostatnio zmieniony środa 02 gru 2015, 08:37 przez fotorondo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

A to "dyskretne maleństwo na AAA" to bardziej do białego kitla pasuje niż do garnituru. :mrgreen:
Awatar użytkownika
SP5VR
Posty: 155
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: SP5VR »

smokuxx1987 kaleczy dopóki człowiek nie kapnie się z której strony nie dotykać... to tak jak z lutownicą hi hi... ;)

Etui jest w rzeczywistosci mniejsze niż na zdjęciach. Perspektywa aparatu w smartfonie wszystko popsuła. Dziś zrobię zdjęcia lustrzanką to podmienię.
Ostatnio zmieniony środa 02 gru 2015, 11:35 przez SP5VR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

piciex pisze:A to "dyskretne maleństwo na AAA" to bardziej do białego kitla pasuje niż do garnituru. :mrgreen:
No to może http://www.banggood.com/Lumintop-Tool-A ... 29235.html będzie pasowała bardziej. :razz: Oczywiście schowana w wewnętrznej kieszeni marynarki.
fotorondo pisze:Scyzoryk też noszę zawsze. I zwykle nie na darmo tacham to wszystko ze sobą.
.
Nóż też staram się mieć zawsze przy sobie. Do garnituru proponuję Kershaw Chill, cienki, lekki, z pełnowymiarowym ostrzem i do tego pięknie się prezentuje.
ODPOWIEDZ