Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Nie widzę tego kuponu już... :\
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

michal1 pisze:Nie widzę tego kuponu już... :\
No, właśnie...
Wkładamy kij w Internet, mieszamy przez chwilę...
FB i co tam dalej aż się gotuje.
Niektórzy się załapali a inni nie.
I po akcji.
ŚWIAT wchodzi w media społecznościowe.
Chcemy tego, czy nie.
Nieważne...
TO już się stało.
Dowody...chociażby dzisiaj jak się steruje nastrojami.
pzdr
Kanghoy
Posty: 282
Rejestracja: piątek 30 paź 2015, 18:18
Lokalizacja: Andrychow

Post autor: Kanghoy »

Nowe media, nowe sposoby na sterowanie ludźmi. Internauci kpią ze sterowanych przez TV, a sami są często sterowani, albo nie wiedzą w co wierzyć - co też jest komuś na rękę.

Ale to tak trochę zbaczając z tematu.

A co do promo, to w tamtym roku była bardzo mocna akcja tego typu prowadzona przez allegro, rozdawali ogromne ilości kuponów na 20zł od 50zł tylko za odpalenie apki na telefonie. Potem promocja z Visą - przy płatności przesyłka była za darmo - ludzie zaczęli robić przekręty i generowali sobie pieniądze, ale do tych cwaniaków się podobierali, reszta skorzystała. W tym roku w cdp.pl paypal robił wielką promocję z dopłatami do zamówień, bodaj 20% pokrywał PP, więc można było uzyskać naprawdę dobre ceny. Nie pamiętał jaki był koszt tej kampanii, z tego co pamiętam kilkaset tysięcy zł, ale mocno zachęcili do faktycznego zakładania kont przez PP i przeprowadzenia pełnej płatności przez ich system, a przecież o to chodzi, nie wiem ile musieliby wydać na normalną formę reklamy żeby faktycznie przełożyło się na tyle aktywnych rejestrujących, którzy zaufali systemowi i z niego skorzystali.

Nam się wydaje, że to są spore koszty, ale bank za głupie założenie konta potrafi zapłacić Wam nawet dwie stówki i jeszcze temu co Wam pokazał ofertę drugie tyle, a przecież większość tych kont się pewnie likwiduje po tym roku, albo w ogóle tam nie trzymają gotówki, bo mają swoje inne.

Jeżeli tylko cwaniaków, którzy próbują system wykorzystać mocniej niż było w zamierzeniu nie ma za wielu, to pewnie potencjalny zysk jest wart takich chwilowych "strat".
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

OFFTOP
BG nawet jeśli zaliczył wtopę, to zyskał na reklamie.
Teraz kalkulują (nie wiem ile wtopili a ile musieli by zapłacić za reklamę)
Dla mnie BG, to jedyny sklep, w którym robię chińskie zakupy.
JD - alternatywa, gdzie porównuję ceny (z forum znam inne ale nie robię u nich zakupów)
Bez akcji JD, pewnie nikt by o nim nie wiedział
pzdr
a
Kanghoy
Posty: 282
Rejestracja: piątek 30 paź 2015, 18:18
Lokalizacja: Andrychow

Post autor: Kanghoy »

Z JD nie ma co zwykle porównywać. Porównuje to się z Aliexpressem ;).
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

Kanghoy pisze:Z JD nie ma co zwykle porównywać. Porównuje to się z Aliexpressem ;).
Zgadza się ali i jd, to platformy jak alledrogo czy ...piiii... a BG, to typowy sklep I...
swimfan
Posty: 128
Rejestracja: wtorek 13 lis 2012, 15:00
Lokalizacja: Wawa

Post autor: swimfan »

Nie wiem jak u Was, ale mi przywrócili wszystkie punkty,czyli jednym się udało innym nie.
rafiak
Posty: 78
Rejestracja: poniedziałek 16 gru 2013, 20:01
Lokalizacja: Łódzkie

Post autor: rafiak »

Z tego co mi wiadomo to punkty zwrócili wszystkim a wysyłki idą swoją drogą. Niezły bałagan tam muszą teraz mieć :razz:
Kanghoy
Posty: 282
Rejestracja: piątek 30 paź 2015, 18:18
Lokalizacja: Andrychow

Post autor: Kanghoy »

Ja dostalem 400 pkt zwrotu za 3 kupony. 2 razy zwrot za jeden kupon ;).
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Też mam wpisany zwrot z jednego kuponu dwukrotnie. Ale czy faktycznie dostałem 200 punktów to nie wiem. Nie chce mi się liczyć. :P
Victor
Posty: 26
Rejestracja: sobota 19 gru 2015, 21:07
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Victor »

No i się człowiek nacieszył z tanich zakupów.
Właśnie dostałem e-mail, że zamówienia będą anulowane, na pocieszenie dają 10% rabatu do wykorzystania do 2.1.2016.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Właśnie dostałem @, że oddadzą mi $ za zamówienia z kodem test02 (w tytule podali text02) ... :evil:
Pytanie ilu osobom wysłali zamówienia a ilu oddali $ (wysłali @).
Trochę nie fair, że część osób ma wysłane zamówienia a inni dostają zwrot + kupon na 10% ważny do 2 stycznia 2016.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 21 gru 2015, 11:56 przez ElSor, łącznie zmieniany 1 raz.
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

też właśnie dostałem maila z tą informacja i kuponem na 10%. następnym razem idę spać :smile:
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Mi wysłali jedno zamówienie (a w zasadzie pół zamówienia) i dostałem maila z kuponem 10% i info, że zwrócą $.
Awatar użytkownika
JacaGlaca
Posty: 181
Rejestracja: poniedziałek 26 sty 2015, 10:12
Lokalizacja: z fotela.

Post autor: JacaGlaca »

Również przed chwilą otrzymałem maila z informacją o zwrocie i kodzie rabatowym na 10%.
Mactronic Black Eye @Noctigon XP16 V2 XP-L V6 3C LED /Nanjg 105c 2,1A
BLF Special Edition X6 CREE XM-L2 U2-3C 1A/3C
BLF A6 CREE XPL 1600LM 7/4modes EDC
ODPOWIEDZ