JD.com - informacje o zakupach, promocjach itp

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

właśnie przyszła karcioszka OV micro c10 32g pakowania w kartoniku. zapis w granicach 12,4 i odczyt 19,6. odczyt gorszy od przewidywalnych z braku czytnika usb3.0 i wyżej nie podskoczy.
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Moja karta jest już w Warszawie. Mam czytnik USB 3.0, więc sprawdzę jak to dokładnie wygląda.
dalu
Posty: 91
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 19:41
Lokalizacja: kielce

Post autor: dalu »

u mnie tak to wygląda, czyli całkiem przyzwoicie:

Obrazek
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Hej.

Na te karty OV to jakieś kupony są / kody ? Bo zgłupiałem ostatnio :)
ILPT
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Są inne promocje z JD558? Bo search mi nie działa...
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Tylko że karty są niedostępne :/
ILPT
Kubuś Puchatek
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 19 lip 2015, 13:31
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: Kubuś Puchatek »

Manekinen pisze:Dostałem dzisiaj to: http://en.jd.com/product/Save-8-10-with ... 61104.html
Po włączeniu zaczęło gadać do mnie po chińsku :rotfl:

Ok wygląda na to że radio kompletnie nic nie warte. Głośność bardzo mizerna, ten JEDEN głośnik ledwie tam gra. Największa wada to gadanie w języku chinglish przy zmianie trybów. No i miga wbudowanymi w przód diodami jak wariat. W rytm muzyki. Odtwarza pliki z karty ale można je przełączać tylko po kolei. Radio tylko szumi, pewnie trzeba podłączyć coś pod wejście AUX. W środku jakieś zakoszulkowane 18650, i jedna płytka z jednym prockiem (drugi układ to jakaś pamięć szeregowa chyba), więc nawet dawcą części nie będzie bo nie da się wydzielić z tego BT. Gdyby jeszcze ktoś odkrył jak wyłączyć to gadanie (brak jakiejkolwiek instrukcji), to radio bym komuś oddał, a tak to wstyd, za darmo nikt nie weźmie :D Wieczorem wrzucę jakieś foto.
Jakiś czas temu też dotarło do mnie (zamiast słuchawek bluetooth, chińczykom pomyliły się paczki...)
Miałem dziś rano trochę czasu i pobawiłem się nim trochę.
Odtwarza mp3 z karty: odtwarza je w kolejności, zapamiętuje po wyłączeniu którą piosenkę grał ale nie zapamiętuje poziomu głośności. Zmiana głośności skaszaniona, bo te same przyciski służą też do zmiany poprzedni/następny utwór.
Aby radio zadziałało wystarczy wetknąć kabel USB.
Parowanie z telefonem via BT działa, ale z laptopem już nie. Pierwsze podłączenie wykryło "słuchawki bluetooth" ale w moim przypadku były problemy z driverem. Nie zainstalował się poprawnie. Teraz każde włączenie urządzenia lub przełączenie w tryb BT powoduje bluescreen w laptopie i restart. Wywalenie urządzenia w menadżerze urządzeń nie pomaga :evil:
Dopero mój kot rozwiązał problem... zrzucając głośnik na podłogę :mrgreen: . Urządenie nie włącza się, problem rozwiązany.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Kubuś Puchatek pisze:Odtwarza mp3 z karty
Ba, okazało się że na mojej karcie były same pliki FLAC, więc tu mi kopara opadła, że jest w stanie je odtwarzać. Posłuchałem tego wynalazku kilka razy na BT i w sumie leży w kącie. Czas pracy na BT taki sobie, jak nie gra głośno to kilka godzin pogra. Zasięg przeciętny, 5 metrów przez ścianę. Natomiast odtwarzając z karty gra zdecydowanie krócej, i jeśli bateria pada a głośność jest duża, to prędkość odtwarzania jest spowalniana w rytm muzyki. Albo przy niskim napięciu oscylator nie pracuje poprawnie, albo występują błędy w odczycie karty. Diody na frontpanelu można odłączyć, ale radio nadal gada w chinglish. U mnie zapamiętuje głośność.

Radio FM u mnie nie działa, czego bym tam nie podłączał. Nie rozumiem też po co funkcja AUX skoro nie ma wejścia dźwięku, za to w środku znalazłem mikrofon. Chyba polega to na miganiu diodami w rytm tego co mikrofon przechwyci. Genialne. Przecież ten wynalazek nigdy nie powinien trafić do produkcji...

BSOD powodowany jest starymi/nieodpowiednimi sterownikami od BT, bardzo częsty problem, również dotyczy portów COM.
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

skaktus pisze:
Tylko że karty są niedostępne :/
Szkoda bo cena była piękna ;)
Ganzo G718B
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Dogee x5 obsługuje Aero2. Fajnie.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Kubuś Puchatek pisze:
Manekinen pisze:Dostałem dzisiaj to: http://en.jd.com/product/Save-8-10-with ... 61104.html
Po włączeniu zaczęło gadać do mnie po chińsku :rotfl:

Ok wygląda na to że radio kompletnie nic nie warte. Głośność bardzo mizerna, ten JEDEN głośnik ledwie tam gra. Największa wada to gadanie w języku chinglish przy zmianie trybów. No i miga wbudowanymi w przód diodami jak wariat. W rytm muzyki. Odtwarza pliki z karty ale można je przełączać tylko po kolei. Radio tylko szumi, pewnie trzeba podłączyć coś pod wejście AUX. W środku jakieś zakoszulkowane 18650, i jedna płytka z jednym prockiem (drugi układ to jakaś pamięć szeregowa chyba), więc nawet dawcą części nie będzie bo nie da się wydzielić z tego BT. Gdyby jeszcze ktoś odkrył jak wyłączyć to gadanie (brak jakiejkolwiek instrukcji), to radio bym komuś oddał, a tak to wstyd, za darmo nikt nie weźmie :D Wieczorem wrzucę jakieś foto.
Jakiś czas temu też dotarło do mnie (zamiast słuchawek bluetooth, chińczykom pomyliły się paczki...)
Miałem dziś rano trochę czasu i pobawiłem się nim trochę.
Odtwarza mp3 z karty: odtwarza je w kolejności, zapamiętuje po wyłączeniu którą piosenkę grał ale nie zapamiętuje poziomu głośności. Zmiana głośności skaszaniona, bo te same przyciski służą też do zmiany poprzedni/następny utwór.
Aby radio zadziałało wystarczy wetknąć kabel USB.
Parowanie z telefonem via BT działa, ale z laptopem już nie. Pierwsze podłączenie wykryło "słuchawki bluetooth" ale w moim przypadku były problemy z driverem. Nie zainstalował się poprawnie. Teraz każde włączenie urządzenia lub przełączenie w tryb BT powoduje bluescreen w laptopie i restart. Wywalenie urządzenia w menadżerze urządzeń nie pomaga :evil:
Dopero mój kot rozwiązał problem... zrzucając głośnik na podłogę :mrgreen: . Urządenie nie włącza się, problem rozwiązany.
Dostałem ten głośnik jakiś czas temu. Światełka wyłącza się przytrzymując przycisk "M" (jest na nim przeca żarówka): jedno dłuższe naciśnięcie - światełka migają wolniej, drugie - gasną. Radio działa gdy się podłączy przewód do portu microUSB ale jest dość liche i tak. Programowo funkcja AUX jest natomiast wejścia nie ma. Mikrofon jest dlatego, że to może służyć jako zestaw głośnomówiący, gdy ktoś dzwoni chińska pani czyta numer telefonu (niestety gadać się przez to nie da, strzępy słów). Z moim lapkiem z Debianem łączy przez bluetooth się bez problemu i nic się nie wiesza, tak samo z SGS S4. Zmiana głośności w taki sposób jaki jest nie jest może najwygodniejsza ale jest często wykorzystywana choćby w zestawach słuchawkowych do telefonu. Głośność i jakość jest wystarczająca coby sobie coś grało np. w warsztacie (no ale wiertarki nie przekrzyczy). Nie jest to totalne badziewie ale do wartościowego produktu sporo temu brakuje. Ja tam za 5 centów nie narzekam, jak ma coś brzęczeć to zawsze lepiej to niż telefon (wolniej telefonowi schodzi bateria w ten sposób:-P)
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Dopóki Chinka gada po chińsku to pół biedy.
Gorzej jest jak Chinka gada po angielsku z akcentem Schwarzeneggera, tak jak w tym wynalazku: http://en.jd.com/product/756547.html :mrgreen:
"Dze blutuw iz konekted!"
Jeszcze na koniec powinna gadać "I'll be back!"
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

piciex pisze:Jeszcze na koniec powinna gadać "I'll be back!"
Albo "Hasta la vista baby" :-P
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

W końcu się coś ruszyło. Moje ostatnie 3 paczki z akcji promocyjnej, dwie z Shanghaiu i jedna z Malezji pojawiły się wczoraj na WER Warszawa. :mrgreen:
ODPOWIEDZ