JD.com - informacje o zakupach, promocjach itp

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
tiuro
Posty: 312
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 19:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tiuro »

dada! Malezja po prawie 2 miechach arrived lol

2016-01-03 03:31 WER Warszawa, Item arrived
2016-01-03 03:31 Poland, Item processed Poland
2016-01-03 03:31 Poland, Item arrived at Poland
2015-11-11 16:41 KUALA LUMPUR B, Item dispatched out WARSZAWA WER
2015-11-11 14:44 In Transit, Initial item information received
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

mówicie aby nie tracić nadziei? :D pi razy drzwi w tym samym czasie miałem wysłane. może ruszy się coś w tym tygodniu.
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Też czekam na Malezję, wysłana dzień później, jeszcze do Polski nie dotarła :mrgreen:
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Nie wziąłem tylko pod uwagę najsłabszego ogniwa- Poczty Polskiej. Drugi dzień WER Warszawa, a listonosz z pustymi rękami. :mad:
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Mi już 2 przesyłki wsiąkły w WER Warszawa. I nikt nic nie wie na ich temat :[
Everybody lies...
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Do mnie na szczęście szybko dochodzą. Dwa dni robocze po pojawieniu się w Warszawie paczkę mam u siebie. Może to lokalne WERy mają takie opóźnienia i tam paczki giną? W końcu w trackingu nie ma pośrednich informacji.
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Karta 32 GB przyszła w ładnym dużym pudełku wypełnionym powietrzem. ;)

Tutaj małe testy na czytniku USB 3.0.
http://wstaw.org/m/2016/01/04/2016-01-0 ... ogress.png
http://wstaw.org/m/2016/01/04/2016-01-0 ... .2_x64.png
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

to pytanie, jakiś sprawdzony czytnik usb 3.0 wielkości pendriva? może być z ali, banggood i innych wynalazków. czasem zamiennie może karta porobić za pamięć przy takich transferach.
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Mam dokładnie ten http://www.komputronik.pl/product/22995 ... croSD.html
Z innymi czytnikami nie porównywałem, ale te kilka kart, które sprawdziłem działało bez problemu.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Dostałem dzisiaj ten endoskop co Manekinen i potwierdzam- straszna kupa. Wprawdzie mój nie rozlatuje się od samego patrzenia, ale to tylko dlatego, że Chińczyk go kleił maczając całość we wiadrze z klejem- wszystko jest opaćkane jakąś silkono-klejo-mazią. Nie jest wart nawet połowy tych pieniędzy, które za niego zapłaciłem, a zapłaciłem 1,02$. Najsolidniejszym jego elementem był worek w którym mi go przysłali. Załączonej płytki wolałem nie ruszać, więc odpaliłem to przez Windows Movie Maker. Nie widać prawie nic, a po założeniu tego kątowego lusterka- kompletnie nic, bo nawet nie trafia w obraz kamery. Miękki kabel sprawia, że jest to do reszty bezużyteczne bo da się tym manewrować tylko na 5-10cm, potem kabel się ugina i kamera idzie gdzie chce. Odrazam zakup tego badziewia. Teraz wstyd mi to nawet na Allegro wystawiać bo jeszcze negatywa zarobię, no chyba że dopiszę "POLICE". :-)

Miłym zaskoczeniem natomiast okazała się ładowarka indukcyjna Aukey. Produkt zapakowany lepiej niż niejeden z europejskiej dystrybucji. Eleganckie, solidne pudełko, w środku wszystko ładnie pokładane w dopasowanych przegródkach.
Obrazek Obrazek Obrazek
W komplecie instrukcja w kilku europejskich językach, porządny kabel i wtyczka do naszych gniazdek. Sama ładowarka wygląda bardzo solidnie i ładnie prezentuje się na półce. Wykonana z dobrych materiałów, przyjemna w dotyku. Posiada cztery miniaturowe, gumowe nóżki, które sprawiają, że pewnie stoi na miejscu. Myślę, że bez problemu można by to wysypać na półkę w iSpocie za 99,99,- i szło by jak świeże bułeczki.
O samym jej działaniu póki co wiele nie napiszę bo jeszcze nie mam telefonu do ładowania bezprzewodowego więc na razie może mi robić co najwyżej za podkładkę pod kubek. :mrgreen:
Monitor USB pokazuje 0,04A w stanie spoczynku, co ciekawe wartość ta rośnie do 0,07-0,09A gdy tylko coś położę na ładowarkę (rękę, kubek, pilota). Gdy dorobię się Lumii 950 napiszę coś więcej.

Oczywiście mój najbardziej wyczekiwany palniczek/lutownica gazowa nadal WER Warszawa, więc najlepsze na koniec. :mad:
Ostatnio zmieniony wtorek 05 sty 2016, 14:52 przez piciex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Ja tej płytki też nie ruszałem, poszła od razu do kosza. Odpalałem w VLC. Okazało się że jak ręcznie wymuszę rozdzielczość bodajże 640x480 to w takiej działa, a domyślnie włącza się w jeszcze mniejszej, że piksel na pikselu.

A ta moja Malezja nadal gdzieś w lesie :D Za 5 dni stukną dwa miesiące, jak tak dalej pójdzie to pobije mój dotychczasowy rekord który wynosi 2,5 miesiąca :)
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Ja właśnie tą ładowarkę miałem z Malezji.

Nie da się jednocześnie walczyć z tym miękkim kablem i patrzeć w monitor. Albo patrzę gdzie ładuję kabel, albo odwracam wzrok do monitora i zaraz widzę siebie, bo kabel się zgiął i wyjechał spod kanapy. :-|
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Ciekawe ile trwała sprzedaż :D wieczorem nie było tego jeszcze
http://en.jd.com/product/OV-32G-class-1 ... 27592.html
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

O co chodzi z komunikatem na JD? Rozumiem, że jakąs wymówkę napisali ale po co im numer telefonu mojego? Żeby spam wysyłać

Your account has not been linked to your phone. In order to strengthen account security please link your phone to your account
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

Nawet fajne to JD, dzisiaj dotarła do mnie karta pamięci... mniejszego pudełka to nie było
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I ogólnie JD zapoatrzyło mnie w paczki ;)
Obrazek
W tej największej spakowali myszkę za 5 centów... w tej wyżej słuchawki za 5 centów, w tej jeszcze wyżej kolejne słuchawki ale tym razem takie małe pchełki i w ostatniej karte pamięci...
Z tych produktów po 5 centów myszka całkiem ok, ale jednak najlepsze to są te pudełka ;)
ODPOWIEDZ