Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
dalu
Posty: 91
Rejestracja: środa 25 cze 2014, 19:41
Lokalizacja: kielce

Post autor: dalu »

urządzenie kupiłem z tej aukcji , parowałem TV Samsunga z telefonami na androidzie np. LG z technologią miracast. cały proces konfiguracji jest b. prosty, w instrukcji był też opis do telefonów z nadgryzionym jabłkiem.


[quote="piciex"]dalu, jakie urządzenie masz? Z której technologii korzystasz?
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Próbowałem z dogee x5 (android 5.1), ale nie udało mi się uzyskać obrazu z urządzenia na TV (łączyło się z WiFi "peer", ale tylko na chwilę, a w ustawieniach ekranu nie ma miracast, które były w niższych wersjach androida). Spróbowałem jakieś aplikacje (w tym Google Cast), ale bez powodzenia.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Dzięki, czyli podsumowując chyba nie warte zachodu. :-(
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Ja też brałem takiego dongla miracastowego z jd. Obraz wyświetla tylko 720p, mimo że w opisie produktu było 1080. Bez problemu łączy się z kilkoma telefonami z androidem oraz tanim tabletem. W przypadku bardziej dynamicznych gier obraz czasem lekko się przytnie. Ale nie wiem czy to wina samego urządzenia czy też mojego telefonu. Po jakichś dwóch godzinach oglądania filmów z youtuba na tanim tablecie wszystko się zacięło i trzeba było się podłączać ponownie do urządzenia. Większych testów nie robiłem. To najtańszy miracast jaki był wtedy na jd i potraktowałem to jako ciekawostkę. Jakoś tam działa i np. do pokazywania zdjęć z telefonu na pewno się nada. Może droższe urządzenia się nie zacinają i mają te 1080.
kruprz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 21 mar 2016, 11:37
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Post autor: kruprz »

Na Banggood jest promocja na zestaw ogniw:
4PCS NCR 18650B 3.7V 3400mAh Protected Rechargeable Lithium Battery

są za 17$ (66,96zł jeśli płacimy w PLN)

Link z kuponem: LINK
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

Jakiś ogrodniczy portal ;)?
kruprz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 21 mar 2016, 11:37
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
Kontakt:

Post autor: kruprz »

@Hoka - serwis poświęcony promocjom na Banggod i GearBest ;-)
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

http://www.banggood.com/BlitzWolf-24W-S ... 87689.html widzę, że mają promocje na te ładowarki. Jeszcze coś dorzucić do 10$ i można kuponem za 5$ sobie mocno obniżyć cenę przy i tak już ciekawej ;)
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

wujek_red pisze:http://www.banggood.com/BlitzWolf-24W-S ... 87689.html widzę, że mają promocje na te ładowarki. Jeszcze coś dorzucić do 10$ i można kuponem za 5$ sobie mocno obniżyć cenę przy i tak już ciekawej ;)
A jaki jest kod na te 5usd?
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Taki, który dostajesz w zamian za 1080 swoich punktów.
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

wujek_red pisze:http://www.banggood.com/BlitzWolf-24W-S ... 87689.html widzę, że mają promocje na te ładowarki. Jeszcze coś dorzucić do 10$ i można kuponem za 5$ sobie mocno obniżyć cenę przy i tak już ciekawej ;)
No ja kupiłem za 5,99 jakaś przejściówka + ładowarka
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Trafiłem dzisiaj na bardzo interesujący zasilacz w niezłej cenie, ale w kwestii zamieszania w opisie to Chińczycy przeszli samych siebie. :]
Zainteresowałem się bo za cenę 117zł w opisie widnieje 50V5A. To samo mamy w "features":
Output voltage range: 0.00-50.00V
Output current: 0.000-5.000A
Potwierdzałby to
Output power range: 00.00-250.0W

Podekscytowałem się i myślę sobie zamawiałbym! Ale potem czytam opis i w "general information" czytamy:
adjustable output current range is 0-3.000A, step by 0.001A

Dobra zrobiło się mniej kolorowo, ale za tą cenę jeszcze się zastanowię.
I w końcu gwóźdź programu- "technical parameters":
Output voltage range: 0V-50.00V
Output current: 0-2.000A
Output power range: 0-100.0W

:-|
Ktoś coś z tego rozumie?
I na końcu rodzynek, w który można wierzyć, albo nie:
The model of product showing below is the DP50V2A, just as a reference. The item you will receive is DP50V5A.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

piciex, wygląda na ciekawy zasilacz.
Można taniej znaleźć na dhgate, ebay-u...
http://www.dhgate.com/product/dp50v5a-a ... 25555.html
A co do opisu to są wersje o różnych mocach, opis wzięli ze słabszego a dostaniesz silniejszy.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Bardzo ciekawe znalezisko, to tylko teraz trzeba jeszcze jakiegoś zasilacza do tego zasilacza, i można zbudować całkiem niezły zasilacz :)

Wszystkie swoje przyrządy DIY tego typu mam w obudowach Z1A, widzę że na przód spokojnie wejdą dwa takie moduły z miejscem na banany pod spodem, a z tyłu będzie sporo miejsca na zasilacz 50V 250W... tylko gdzie takie coś dostać i jak drogie musi to być... albo 2x 25V 250W...

...ok coś znalazłem, można wsadzić 3szt czegoś takiego szeregowo: http://allegro.pl/oryginalny-zasilacz-h ... 14843.html i będzie git majonez :)

Albo tańsze: http://allegro.pl/zasilacz-do-laptopa-1 ... 82769.html
Tyle że 3x19V to będzie 57V co przekracza maksymalne napięcie wejściowe 55V, no i 4.74A wydaje się przymało, ale łączna moc tych zasilaczy to 270W i jeśli ten moduł to przetwornica typu buck to myślę że nadmiarowe napięcie zamieni na prąd i będzie te 5A przy 50V, tyle że zasilacze będą pracowały z maksymalną mocą a to nie wróży długiej pracy.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Zasilacz 48V podkręcasz na 50V i jest git. Mam takie cudeńko, może założymy osobny topic?
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ