Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Z hydrauliką pecha ciąg dalszy.

Obrazek

Dobrze że ktoś był w domu jak pękło, choć walka z gorącą wodą do łatwych nie należy.

Te wężyki były w komplecie razem z baterią umywalki. Bateria wanny z tego samego kompletu rozleciała się w oczach, sprawa nie jest załatwiona do tej pory pomimo tego że poszedłem na kompromis z producentem. Widać że wężyki są równie łatwo pękającym złomem co te baterie, także przestrzegam po raz kolejny -> http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=224579#224579
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Dziś musiałem się zwolnić wcześniej z pracy. Młodego bolał ząb, spuchnięty policzek. Jedziemy w ciemno. Udało się o tyle, że czekaliśmy pół godziny (jak ślepej kurze ziarno...).
Okazało się, że ropa pod 5-tką (mleczak jeszcze), no i zaczęła się walka... Młody jakoś wytrzymał, ale sceny były... Znam ten ból, więc się nie dziwię.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Wskazówka sekundnika w Gshock'u przestała mi się obracać. Zegarek wskazuję poprawnie czas, ale ustawienie bez tej wskazówki czegokolwiek jest ciężkie. Jutro dzwonie do Zibi, zapytać się o naprawę pogwarancyjną. Maiłem go od 8 lat.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

tych wszystkich celnikow powinny zwolnic i wypieprzyć na zbity pysk
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 lip 2016, 17:49 przez fxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Najśmieszniejsze jest to, że w WER Warszawa nazbierało się 8 czy 9 moich przesyłek, które leżały tam 2-10 dni. W 2 dni (2 różne transporty) przesłali je wszystkie do WER Zabrze a tam codziennie (w dni robocze) po 1 z przesyłek oglądają i przesyłają dalej. Kolejność oczywiście losowa no i dokładnie 1szt / 1 dzień roboczy. Wygląda to, jak jakieś celowe działanie. Ostatnie z WER Warszawa trafiają już bezpośrednio do mnie. Jak jeszcze 1-2 miesiące temu max czas dostawy wynosił 3 tygodnie (średnio 2 tyg), tak teraz minimalnie jest 3 tyg a max ok 35 dni (średnio 4 tyg).
Od swojego listonosza słyszałem, że np WER Zabrze dostało jakąś nową bardzo drogą maszynę do segregowania przesyłek a Warszawa strajkuje. Sam nie wiem co myśleć ale zmiana kadry to chyba dobry pomysł rozwiązujący problem ze zwłokami w doręczeniach.
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

ElSor pisze:.... dobry pomysł rozwiązujący problem ze zwłokami w doręczeniach.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wszędzie te trupy
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

ElSor pisze: Sam nie wiem co myśleć ale zmiana kadry to chyba dobry pomysł rozwiązujący problem
Oczywiście pod warunkiem że im tą kadrę znajdziesz.
Wykształconych i zaufanych celników.
Może być problem bo z kasą cieniutko...
Pozdrawiam, Leszek
ermi1
Posty: 183
Rejestracja: środa 16 kwie 2014, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ermi1 »

coś Ty - przy bieżących strajkach celników (protesty przy próbie wprowadzenia CAS - przepchnięcia celników do Izb skarbowych) problemu nie będzie :mrgreen:
oficjalne media oczywiście o problemie nie wiedzą - jak zawsze lub jak na rękę - niepotrzebne skreślić.
Najpierw długo radzą mędrce - potem kleci się naprędce.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Od jakiegoś czasu, podczas oglądania TV, zaczęły się pojawiać kwadraciki. Na początku myślałem, że telewizor się kończy, ale próby wykazały - antena. Pokombinowałem, i niewiele dało, więc zakupiłem nową Model "GL 1000+", model polecany i chwalony... Po podłączeniu, okazało się, że daje słabszy sygnał, od starego pająka, którego reanimowałem. No ale zacząłem już dłubać w antenie, więc raczej już jej nie zwrócę. Potem okazało się, że przesunięcie anteny o około 1,5m, daje znaczącą poprawę, następnie okazało się, że zakupiony nowy kabel, jest gorszy od starego. Podczas przenoszenia uchwytu do anteny, nakląłem się za cały rok z góry... :[ Na końcu, postanowiłem jeszcze wymienić starą wtyczkę do telewizora (oczywiście antenową) i sygnał z 86% wzrósł, do 98%, właśnie po wymianie wtyczki :evil:
Ogólnie straty:
5m kabla antenowego (poszedł do kosza).
Spalone wiertło widiowe (te stare cegły..., ale wiertło jakieś marketowe).
Nowa antena (symetryzator, to jakaś kpina).
Rozwalone kolano.
Rozwalona warga (walnąłem w ramę okna jak spadałem z taboretu) :|
Stracone całe popołudnie... :wstyd:

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Pyra, przecież gdyby nie drzewa to byś widział nadajnik w Śremie od siebie z okna, powinieneś na agrafce wetkniętej w gniazdo antenowe odbierać. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
No wiem... Jak mam wiatr, i drzewa się kiwają, to mi obraz pojawia się i znika ;)

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
GrzechVip
Posty: 84
Rejestracja: wtorek 19 paź 2010, 12:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: GrzechVip »

Od wczoraj też mi się pojawia i znika ale napis "Trans Failsafe Mode" w samochodzie :(
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Kilka godzin, "siedziałem" w pracy, bo wywołali alarm bombowy w pociągu. Wszystkich wywalili z pociągu, potem "służby" chodziły bez ładu i składu, pasażerów "przeganiali" po peronie. Pociąg postawili naprzeciwko nastawni, blisko wejścia na peron... No pełna profeska :evil:
A okazało się, że jakiś chłopak, wszedł do pociągu, położył torbę na siedzeniu, aby mu nikt miejsca nie zajął, potem wyszedł się upewnić, że wsiadł do właściwego pociągu, a pociąg zamknął drzwi i odjechał... Ktoś siedzący obok, powiadomił konduktorkę o torbie... i się zaczęło...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Same problemy jak zwykle.
Muszę codziennie jeździć ponad 100km na naświetlania a auto doprowadza mnie do szewskiej pasji. Stary dziadek szarpie że nie da się jechać a winne są pewnie przewody paliwowe. Nie ma kiedy tego zrobić bo auto potrzebne codziennie. Po naświetlaniu jestem bez sił przez resztę dnia i nawet nie chce mi się o tym myśleć.
Mam wrażenie że to wszystko powoli zaczyna mnie przerastać...
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
pier pisze:Mam wrażenie że to wszystko powoli zaczyna mnie przerastać...
W niedzielę w maju 1996r miałem wypadek na motorze. Zaraz po przyjeździe pogotowia, reanimacja, potem nie pamiętam ile szwów, pęknięty 12-ty krąg piersiowy, złamane 5 żeber, bark, biodro... Przez pierwsze 24h, dawali mi marne szanse na przeżycie, po 48h, lekarze się zastanawiali, czy wstanę z wózka, potem już tylko kiedy wstanę z wózka... we czwartek mnie szukali, bo poszedłem do kibelka. Po dwóch tygodniach, siedziałem w garażu, bo musiałem motor naprawić...
Jeśli masz cel w życiu (jakikolwiek), to dasz radę, człowiek jest w stanie wytrzymać dużo.
I pamiętaj:
Obrazek

Pozdrawiam
(Obrazek zapożyczony z internetu)
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
ODPOWIEDZ