Banggood

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Dzięki Panowie. Wezmę któregoś BlitzWolf i kabelek z Ali.

Powiedzcie jeszcze co to jest Xiaomi ROIDMI? Ładowarka z nadajnikiem?
zieloczek100
Posty: 491
Rejestracja: wtorek 02 gru 2014, 11:24
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: zieloczek100 »

https://www.youtube.com/watch?v=i54M_paqOk0

Kiedyś czytałem, że może być problem z niektórymi gniazdami 12V, czy samochodami? Nie pamiętam.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 09:59
Lokalizacja: Rzeszów/Lublin

Post autor: Jarekk »

Tak, to prawda. Była na stronie któregoś sklepu lista samochodów, w których Roidmi nie działa. Poza tym świetny bajer, urządzenie starannie wykonane, do jakości i spasowania nie ma jak się przyczepić. Ładowarka działa, ile da się z niej pobrać prądu - nie wiem.
Jest aplikacja na androida po polsku (nie było wersji angielskiej, tylko krzaczki). Jakość dźwięku dobra, aplikacja potrzebna jest właściwie tylko do zmiany częstotliwości nadawania oraz koloru podświetlenia. Później można połączyć każdy telefon z bluetooth. Nie ma wbudowanego mikrofonu i nie działa jako zestaw głośnomówiący.
Używam wersji starszej, białej. Jest wersja z większą wydajnością prądową i wyższym standardem bluetooth, ale trochę droższa.
studzin
Posty: 546
Rejestracja: sobota 17 kwie 2010, 11:45
Lokalizacja: Gdańsk/Tczew

Post autor: studzin »

2s ma mikrofon i jest w promo na GB za 14.99$
ojtam
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 02:37
Lokalizacja: Zielonka

Post autor: ojtam »

Witam użytkowników forum :smile:

W poszukiwaniu dobrej latarki trafiłem na to forum, ostatecznie dzięki Wam (a może raczej przez Was :wink: ) w dość krótkim czasie kupiłem 5 latarek Convoy S2+ (wszystkie miały być z diodą XML2 T6-4C), z czego 4 na Banggood. W pierwszym zamówieniu dwie latarki tylko lekko różniły się barwą światła. Natomiast z drugiego zamówienia najdroższa czerwona latarka, kupowana po standardowej cenie (miała być na prezent :kwasny: ), przyszła z zimną diodą, pomimo tego, że dopłaciłem do wersji T6-4C. Oczywiście napisałem reklamację, ale póki co support BG leci sobie w kulki (oferują 200 punktów), przy czym jeszcze nie przypominałem im delikatnie, że to zakup przez Paypala. Pytanie co korzystnego mogę wywalczyć?

1. Zwrot części pieniędzy by u Simona na Aliexpress taką diodę nabyć z pewnego źródła za 4,18$ (+ będzie trzeba dokupić pastę).
2. By wysłali właściwą diodę, mając nadzieję, że nie wcisną mi znów tego czego nie zamawiałem. W tym ciekawe czy samą diodę wyślą rejestrowaną przesyłką, gdyż nierejestrowane przesyłki do mnie potrafią nie docierać.
3. Może jest jakaś inna opcja.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Ostatnio była taka akcja że BG wysłał kupę latarek z zimnymi diodami i próbował się z tego wykręcić, ale ostatecznie wszyscy co reklamowali dostali jakieś uczciwe rekompensaty. Nie pamiętam w którym temacie, musisz poszukać. Oczywiście napisz że zakładasz spór na paypal albo niech oddają tyle ile będzie Cię kosztowała wymiana diody, wraz z robocizną itd. Jak długo czekasz na odpowiedź?
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

bierz pełny zwrot paypalem w końcu dostałeś inny produkt. I kup jeszcze raz.
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Manekinen pisze:Ostatnio była taka akcja że BG wysłał kupę latarek z zimnymi diodami i próbował się z tego wykręcić, ale ostatecznie wszyscy co reklamowali dostali jakieś uczciwe rekompensaty. Nie pamiętam w którym temacie, musisz poszukać. Oczywiście napisz że zakładasz spór na paypal albo niech oddają tyle ile będzie Cię kosztowała wymiana diody, wraz z robocizną itd. Jak długo czekasz na odpowiedź?
Nitecore HC30 cool white sprzedawali jako neutral.
ojtam
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 02:37
Lokalizacja: Zielonka

Post autor: ojtam »

Manekinen pisze:Jak długo czekasz na odpowiedź?
Mailuje z nimi już tydzień, tylko na odpowiedź potrafię czekać do dwóch dni. Co prawda sam też nie odpowiadam od razu. Chyba trzeba założyć, że jest to efekt różnicy czasowej.
bierz pełny zwrot paypalem w końcu dostałeś inny produkt. I kup jeszcze raz.
Spróbuję postraszyć Paypalem, aktualnie proponują mi wysłanie właściwej diody, co na obecną chwilę nie wydaje mi się być atrakcyjną propozycją.

Co ciekawe właśnie zacząłem mieć znacznie więcej szczęścia w ich loterii, ale nie wierzę by była to próba rekompensaty. Raczej podnieśli prawdopodobieństwo na zdobycie nagród jak dodatkowe 100 monet czy kupony zniżkowe, które są ważne tylko do 12 września, czyli jak dla mnie bezwartościowe.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Tydzień? Ja bym nie miał tyle cierpliwości. Zakładaj spór, od razu rury im zmiękną :)
aothunterpl
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 13:49
Lokalizacja: oooooo

Post autor: aothunterpl »

Witam co to za akcja na bangood, że takie kolorowe zamieszanie na całą ich stronę ?

Czy ktoś coś może więcej na temat napisać

Pozdrawiam
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

10 lat Banggood. Promocje, akcje, rabaty itd...
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Czy tylko ja nie potrafię połapać się i przetrawić tych ich wszystkich super promocji? Oczopląsu można dostać. Czy ktoś faktycznie coś tam wygrał, czy kupił w naprawdę atrakcyjnej cenie?
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

IMHO te promocje to tak nie do końca super są. Na snapa się nie załapiesz, loteria to loteria ;)
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

No właśnie ta ich cała loteria, to chyba nie do końca loteria. Na początku przez kilka dni losowałem jakieś tam punkty, a dziwnym trafem, od jakichś dwóch tygodni zupełnie nic. Dzień po tym jak wykonali mi zwrot za złą diodę w latarce. Ale może to tylko moje przypuszczenia :roll:
ODPOWIEDZ