Bontrager Flare R

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
ambrozy
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2016, 21:23
Lokalizacja: Norwegia

Bontrager Flare R

Post autor: ambrozy »

Poszukuję bardzo dobrego tylnego oświetlenia. Skłaniam się ku Bontrager Flare R, spotkał się ktoś z tym?
Lumintop Colored Worm 4.0 | Lumintop Tool | JETBeam JET-u | Ledlenser TT | Astrolux S1 | Nitecore EC11 | Nitecore EC4 | Manker U21 | Convoy L6 |
Nitecore TM16GT
Specialized Stix Comp | Convoy S2+ od Dariusz70 | Cygolite Hotshot Pro 150
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Są opisy i recenzje w sieci np.
http://portal.bikeworld.pl/artykul/test ... er_flare_r
Lampka ciekawa, ale cena też jest ... ciekawa.
Zwykły wally sądzę, że nie byłby wcale gorszy, może mniej gadżeciarski, ale co najmniej tak samo skuteczny.
GrzesPL
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 10 sie 2014, 19:37
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: GrzesPL »

Dobry wieczór

Całkiem fajna lampka, ale osobiście skłaniałbym się i używam Wally (w wersji 1 - mocniejsza - widać z bardzooo daleka). Dlaczego zdecydowałem się na Wally'ego? Duża moc i sposób zasilnia na baterie AAA. Jakoś nie jestem przekonany do lampek i urządzeń z wbudowanym i niewymiennym, jak zakładam akumulatorem. Trudno powiedzieć jak będzie się sprawować za jakiś czas i w długiej trasie przy braku możliwości naładowania, a baterie praktycznie są w każdym sklepie. Można również zastosować akumulatorki AAA.

Pozdrawiam.
ambrozy
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2016, 21:23
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: ambrozy »

Dziękuję za rady, Wally jest niewątpliwie ciekawą propozycją tylko czy lepszą (moc światła) od obecnego sprzętu?

Aktualnie korzystam z Specialized Stix Comp (przód i tył), niestety przednia lampka się rozkleiła :( więc jest okazja ku zmianom.
Przód chcę zamienić na Convoy S2+ od Darius70 (w końcu muszę złożyć zamówienie), a na tył szukam...
Lumintop Colored Worm 4.0 | Lumintop Tool | JETBeam JET-u | Ledlenser TT | Astrolux S1 | Nitecore EC11 | Nitecore EC4 | Manker U21 | Convoy L6 |
Nitecore TM16GT
Specialized Stix Comp | Convoy S2+ od Dariusz70 | Cygolite Hotshot Pro 150
ambrozy
Posty: 20
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2016, 21:23
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: ambrozy »

Wczoraj natknąłem się jeszcze na CygoLite Hotshot Pro 150 USB Tail
Lumintop Colored Worm 4.0 | Lumintop Tool | JETBeam JET-u | Ledlenser TT | Astrolux S1 | Nitecore EC11 | Nitecore EC4 | Manker U21 | Convoy L6 |
Nitecore TM16GT
Specialized Stix Comp | Convoy S2+ od Dariusz70 | Cygolite Hotshot Pro 150
kobert
Posty: 45
Rejestracja: środa 15 cze 2016, 14:17
Lokalizacja: 52.25N, 21E

Post autor: kobert »

ambrozy pisze:Wczoraj natknąłem się jeszcze na CygoLite Hotshot Pro 150 USB Tail
Zobacz jeszcze:
Lupine Rotlicht
DiNotte Quad RED

Tanio nie będzie...
ODPOWIEDZ