11.11 czy uda nam się coś upolować - poszukiwanie okazji

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Widział ktoś jakiś sensowny powerbank ok. 10 Ah z quickcharge na wejściu i na wyjściu? Na razie jedyny jaki trafiłem to nowa wersja powerbanku Xiaomi. Ale jest dość drogi i ma tylko jedno złącze USB. Chciałbym dwa złącza z czego przynajmniej jedno z QC.
WojtekErnest
Posty: 198
Rejestracja: niedziela 12 kwie 2015, 21:20
Lokalizacja: W-wa

Post autor: WojtekErnest »

Wczorajszy spadek kursu zl. jeszcze zmniejszy efekt "promocji".
WojtekErnest
arek1134
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek 15 cze 2015, 19:51
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: arek1134 »

http://www.geekbuying.com/ xiaomi mi5 wersja 32 gb - 926 zł po zmianie waluty na PLN super przelicznik kolor niestety biały skorzystałem na dodatek z jakiegoś cashback 5% ale na cuda nie liczę , wysyłka bez vatu za dopłatą złotówki ( niby )
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

Właściwie nic ciekawego nie kupiłem. Jedynie chyba rękawice robocze 2-3$ taniej niż normalnie. Przydadzą się. Takie promocje bez promocji są cały czas w roku.
Kafar
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 paź 2013, 09:33
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Kafar »

Hahaha, widzieliście kiedyś takie cudo?! Bo ja pierwszy raz :mrgreen:
Obrazek

W sumie cena nie wysoka...jak na dziadka do orzechów :rotfl:
Obrazek
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

"police flashlight" w nazwie mówi już wszystko... :rotfl:
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Co Ty wiesz o police ;)

Swoją drogą wynalazek latarkopodbny fajny, za taką kasę źle nie jest, cudów nie ma co wymagać. Powiem więcej, nawet świeci !
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Ja kupiłem "miernik" na USB z obsługą QC2.0 i 3.0 oraz "żarówki" LED H4 3000K. Miernik u nas w PL w cenie około 100 zł jak się trafi na alledrogo, na ali wyszedł 17 zł. "Żarówki" w standardowej cenie to około 30 dolców, w "promocji" wyszło 20,66 dolara, czyli jakieś 85 zł. W Polsce to samo za ponad 300 zł. Do testów w sam raz a potem to się zobaczy, jak linia odcięcia będzie ok to i w aucie zostanie :P
ILPT
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

skaktus pisze:Ja kupiłem "miernik" na USB z obsługą QC2.0 i 3.0 oraz "żarówki" LED H4 3000K. Miernik u nas w PL w cenie około 100 zł jak się trafi na alledrogo, na ali wyszedł 17 zł.
Można o linka prosić?
Ganzo G718B
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

To ja taki miernik kupiłem niewiele drożej bez promocji:
https://www.aliexpress.com/item/New-Dig ... 0.0.1ml1PF
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

igi pisze:To ja taki miernik kupiłem niewiele drożej bez promocji:
https://www.aliexpress.com/item/New-Dig ... 0.0.1ml1PF
Kupiłem to samo tylko że taniej o jakieś 5 zł (czyli mniej więcej 1,4 dolara) :) Zawsze to jakaś oszczędność :)
ILPT
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

No ja w końcu kupiłem jedną rzecz: tego malucha na zimowe wieczory:

http://www.banggood.com/Eachine-E010-Mi ... -flashDeal
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

No i coś poszło nie tak ;) Mam aktualnie info o "przedłużonym czasie przetwarzania" i zegar który odmierza czas. Mogę wybrać "anuluj zamówienie" lub "wydłuż czas przetwarzania". Wybieram opcję przedłużenia i mam komunikat o tym, że jeśli sprzedawca ma "problem" mogę przedłużyć czas przetwarzania. Ktoś wie o co chodzi z tym cudem ? Jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, że sprzedawca sprzedaje coś, czego nie ma.

PS-Jak długo ewentualnie wracała by kasa na konto, przy anulowaniu zamówienia ? Płacone przez Przelewy24.
ILPT
Kafar
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 paź 2013, 09:33
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Kafar »

skaktus pisze:No i coś poszło nie tak ;) Mam aktualnie info o "przedłużonym czasie przetwarzania" i zegar który odmierza czas. Mogę wybrać "anuluj zamówienie" lub "wydłuż czas przetwarzania". Wybieram opcję przedłużenia i mam komunikat o tym, że jeśli sprzedawca ma "problem" mogę przedłużyć czas przetwarzania. Ktoś wie o co chodzi z tym cudem ? Jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, że sprzedawca sprzedaje coś, czego nie ma.

PS-Jak długo ewentualnie wracała by kasa na konto, przy anulowaniu zamówienia ? Płacone przez Przelewy24.
Ale masz "Awaiting shipment" czy coś innego?! (wybacz, nie korzystam z wersji polskiej bo mnie irytuje xD)
Zawsze jest aktywna opcja "przedłużenia czasu przetwarzania" (z tego co widzę, to sprzedawcy dali sobie od 2 do 10 dni na wysyłkę, jak było w Twoim przypadku?)
Miałem kilka zwrotów - bo sprzedawca nie wysłał paczki (zaniżona cena produktu) - i przeważnie w ciągu kilku dni kasa była z powrotem na moim koncie (tylko ja płaciłem kartą)

Ps. na 7 zamówień, 2 już zapakowane i "wysłane". Jedno pocztą holenderską (te latarki za dolara z hakiem - Dito) i jedno pocztą singapurską (słuchawki KZ ZST)
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Ja też nie korzystam z tej tłumaczonej, ale żeby było jaśniej - tak wygląda status zamówienia:

Obrazek

Widać, że zegar odlicza czas i pozostało 4 dni, kiedy kliknę na opcję "Extend Processing Time"

Mam taki komunikat:

Obrazek

I teraz zastanawiam się - czy to problem z wysyłką, czy nie mają towaru, czy czekać te 4 dni czy anulować zamówienie. Inne zamówienie z wczoraj o tyle dobrze że ma już numer nadania a tutaj mam tylko odliczanie ;)
ILPT
ODPOWIEDZ