Zielony szuka rady

....nie pasujące gdzie indziej...
tadek993
Posty: 2
Rejestracja: środa 31 sie 2016, 17:26
Lokalizacja: Warszawa

Zielony szuka rady

Post autor: tadek993 »

Cześć
Piszę z małym pytaniem (nie znalazłem innego działu gdzie by to mogło pasować). Znalazłem w internecie ofertę sprzedaży ogniw i chciałem je zakupić lecz nie wiem czy się opłaca. "Samsungi to 2600 przy 3,7 volta
Sony takie same wartosci"
Obrazek
cena to 7zł za sztukę
Z góry dzięki za pomoc :)
ojtam
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 02:37
Lokalizacja: Zielonka

Post autor: ojtam »

Cześć.

Jeśli to jest ta oferta ze zdjęcia, to 7zł za jedno ogniwo z rozbiórki laptopowych baterii to w mojej opinii gruba przesada. Na allegro można kupić całe baterie po 5-7 zł, a w środku jest przeważnie 6 ogniw. W dodatku nie wiadomo w jakim stanie są te ogniwa. Bym Ci polecił aukcję z allegro na której kiedyś sam kupiłem baterie laptopowe, ale widzę, że sprzedali wszystko. Wszystkie ogniwa to były Samsungi lub Sanyo 2600mAh, po zmierzeniu okazały się, że mają od 1900mAh do 2500mAh. Ale używane to zawsze loteria. Za 15 zł kiedyś były nowe 3400mAh w tutejszym sklepiku.
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

tadek993, Chcesz ryzykować to kupuj na aukcji, chcesz kupić praktycznie bez ryzyka to kup z forumowego sklepiku np. od @woytazo
tadek993
Posty: 2
Rejestracja: środa 31 sie 2016, 17:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tadek993 »

Okej to jeszcze jedno pytanie. Gdzie kupić ładowarkę? Nie zależy mi na prędkości ładowania czy slotach na 2 lub więcej akumulatorki? Chcę kupić jak najtaniej ładowarkę, która nie rozleci mi się po tygodniu.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Ogłoszenia w sklepiku, aliexpress. W sklepiku masz szybko i sprawdzone, na ali masz bardzo tanio.
ILPT
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Bardzo dobrą ładowarką dla Ciebie będzie Nitecore D2, mam taka i kolka innych i tej używam najczęściej.
ODPOWIEDZ