Cenzura

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Cenzura

Post autor: fazi »

Widzę, że dyskusja o "Sklepuiku" jest mocno nie na rękę Adminom i zamykają tematy jeden po drugim. No bo tylko Adminom wolno wszystko.
Poniżej oferta z dyskusją o cenie w dziale typowo niesklepikowym.

W razie czego można zamknąć lub usunąć temat jakby jakiemuś Adminowi przeszkadzało lub było nie na rękę.

Obrazek

Pozdrawiam
Załączniki
oświetlenie stacjonarne.png
oświetlenie stacjonarne.png (64.83 KiB) Przejrzano 6524 razy
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

fazi, ale serio, o co Ci chodzi? Przecież to do czego się odwołujesz nie było żadnym komentowaniem ceny ani nie stanowiło oferty sprzedaży :| Ktoś pytał orientacyjnie o przybliżoną cenę przyszłego produktu i otrzymał odpowiedź.
Sometimes darkness can show you the light
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

Jak sam napisałeś : "przybliżoną cenę przyszłego produktu"

Ps. niema nic do Ciebie ani do tego przypadku ale widzisz, że spinka wokół "sklepiku" niesie wiele nieporozumień.


Pozdrawiam
Mieciu
Posty: 455
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 19:34
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mieciu »

Jest kolejny kwiatek :-)
Ów Pan już usunął mój wcześniejszy post, który zwracał uwagę na ofertę sprzedaży poza sklepikiem jako 'nic nie wnoszący do tematu'. Ciekawe czy zaraz mi i nowego nie skasuje.

Obrazek

Adminów widać nowe przepisy nie dotyczą...
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: belushi »

To jest właśnie najśmieszniejsze i cały czas na takie rzeczy chcę zwrócić uwagę.
Komu przeszkadza, że chcę pomóc ? Nikomu nie powinno. A jak Bocian dla 10 gramów kleju musi kupić cały kilogram to woli oddać po kosztach komuś, komu sie może przydać zamiast wyrzucić. I to jest ta delikatna różnica. Nie handluje. Oddaje mówiąc za ile i już.

I nadal nie nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie- jeśli mam możliwość zrobienia dodatkowej tuby do S2 na 2 ogniwa 18650, bo dorabiam dla siebie sztukę i będzie ona kosztowała około 20 zł zaś już 10 tub dla potencjalnych chętnych na tym forum będzie kosztować złotych 15 to gdzie mam o tym napisać skoro w technikaliach nie można rozmawiać o cenie a w sklepiku nie sprzedam bo fizycznie ich nie mam i nie znam ceny.
Zaznaczam- tuby nie mam, miał nie będę i nie mam zamiaru tym handlować. Pytanie hipotetyczne. Odpowie ktoś głupiemu ??

Pozdrawiam
B
ODPOWIEDZ