spodnie typu bojówki, BDU, SFU

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Gregor887
Posty: 335
Rejestracja: wtorek 04 wrz 2012, 14:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Gregor887 »

Możesz podać nazwę modelu tych spodni Wolfskina? 120 cm brzmi zachęcająco
W spodniach jest tylko jedna wszywka dla pralni i takie malutkie coś, a na tym 15206 ET. W necie nie znalazłem. Przy prawej górnej kieszeni karabińczyk, na lewej nodze płaskie cargo a na nim kieszeń na pionowy ekspres, na prawej poziomy ekspres wszytej kieszeni, przy kolanach kółka do podwinięcia nogawek. Tylne kieszenie otwarte. Kolor prawie oliwka, wewnątrz jasne. 122 cm długości.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

pietros pisze:Hej. Czy spodnie o których piszecie można spotkać w sklepach stacjonarnych? Jeśli tak, to w jakich?
W pracy chodzę w jeansach, ale z racji tego, że jestem niski i mam rozbudowane uda, to coraz ciężej kupić mi pasujące spodnie.
Chętnie kupiłbym sobie takie bojówki, tylko musiałbym przymierzyć.
Ja niestety nie pomogę, w ciągu ostatnich 15 lat wszelkie moje zakupy odzieżowe dokonane w tradycyjnych sklepach stacjonarnych mogę policzyć na palcach jednej ręki.
Wszystko kupuję w internetach, praktycznie tylko żywność jeszcze kupuję normalnie.


___
Awatar użytkownika
komor
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 05 lis 2015, 14:57
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: komor »

pietros, nie wiem jak w Grudziądzu, ale we Wrocławiu są sklepy dla maniaków survivalu itd., w których jest spory wybór demobilu oraz nowe rzeczy. U nas jest też akurat stacjonarny sklep Militaria.pl, ale tam są dość drogie rzeczy, plus można znaleźć to samo taniej, oczywiście.
Olight R50, S30R II, S15R, Skillhunt H03, Led Lenser P2 BM, D.Q.G Spy
Voit
Posty: 259
Rejestracja: piątek 05 gru 2008, 19:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Voit »

pietros pisze:Hej. Czy spodnie o których piszecie można spotkać w sklepach stacjonarnych? Jeśli tak, to w jakich? (...)
...Poszukaj, zapytaj w sklepach z militariami lub demobilem.
Google coś Ci w Grudziądzu znajdą.
Awatar użytkownika
cobra427
Posty: 120
Rejestracja: wtorek 19 sie 2014, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cobra427 »

Nie napiszę nic nowego, ani odkrywczego, polecam jednak bojówki Helikona. Ze 4 lata używam (może niezbyt intensywnie) SFU camo grom , a dziś kupiłem (w sklepie stacjonarnym za 100zł) model BDU olive green.
BDU mają nogawki w udach ok. 1,5 cm szersze. Oba modele z materiału ripstop.
ODPOWIEDZ