Stonkowa latarka 3D

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 09:59
Lokalizacja: Rzeszów/Lublin

Stonkowa latarka 3D

Post autor: Jarekk »

Witam,
Nie chcę nikogo zachęcać ani zniechęcać do zakupu. Widziałem dziś w Biedronce latarkę LED, zasilana 3xR20 (w sumie nie wiem, czy w zestawie, jedna sztuka miała baterie w środku, pozostałych nie sprawdzałem). Latarki nie mają konkretnego opakowania, stoją w pudełku.
Co napisać, latarka gabarytowo duża. Włącznik z boku. Trzy tryby Hi-Lo-Strobo, wydaje się, że z pamięcią. Szybka plastik, reflektor SMO, z czego - nie wiem. Gwint na dupce tragedia, jakiś o-ring jest. Dioda barwy chińskiej, nie miałem lupy (bo i skąd) ale mam wrażenie, że to Lattice Bright (wyraźne kropki na luminoforze, w liniach). Dioda 3535 - XP.
Cena 50zł bez grosza. Czy warto? Ja nie kupiłem. Może będzie za jakiś czas w wyprzedaży, za 20zł można by wrzucić do samochodu.

Nie mogę znaleźć latarki w gazetce, stąd teraz nie mam zdjęć. Beam fajny, dość dobrze skupiony, bez kręgów.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

50 zł za 20 lumenów ? Oferta roku :mrgreen:
Jak dla mnie szkoda nawet głowy sobie nią zawracać Obrazek

W przypadku wyprzedaży zejdzie pewnie do 25 zł w biedronkach outletowych, ale to jeszcze chwila minie zanim się tam pojawi.

Znając życie i biedre (i inne dyskonty) to jakiś chinol z ich brandem.

Skoro 20 lm z super silnej diody = szał, to Convoy osiągający 1000 lm to apokalipsa ? ;)
Awatar użytkownika
SebaZ74
Posty: 110
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: SebaZ74 »

Musieli się rypnąć, przy wymiarach prawie jak Convoy L6 to nawet 200 lumen mało, tylko ta cena znowu ?
Pokój i Dobro...przynajmniej warto próbować...
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Pewnie masz rację, pytanie czy poszło o jedno "zero" czy o coś kompletnie innego.
Awatar użytkownika
SebaZ74
Posty: 110
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: SebaZ74 »

Może sobie kupię i zrobię thrower 200 lumen na 20 metrów :hyhy:
Pokój i Dobro...przynajmniej warto próbować...
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

starego biedromaga używam do dzisiaj :) po modzie na xml@3A jest z tego naprawdę dobry szperacz. A teraz to jak widać dno totalne. Nie macie wrażenia, że w biedrze produkty dobre i tanie skończyły się ze 4 lata temu wraz z odświeżeniem marki?
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Widziałem latarkę.
Gwint na tailcapie to tragedia, piszczy i chyrczy.
To już nie jest ta latarka co kilka lat temu z XR-E na pokładzie.
Podobnie jak fxxx mam 2 sztuki, jedna na MT-G2 3.15A i druga na skalpowanej XP-L 5A.
Ta stara mieściła ref 50 mm średnicy, anoda do dzisiaj wytrzymała, gwinty też dobrej jakości i kosztowała 20-30 zł.

Tutaj mamy 50 zł i jeszcze dużo by do niej dołożyć, szkiełko ref dioda, sterownik, pewnie toczenie piguły...
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Pooglądałem sobie dziś tą latarkę, w "moim" egzemplarzu, przeskakiwał gwint na głowicy. Jak ją podniosłem, to zauważyłem że głowica jest krzywo dokręcona, chciałem poprawić, i tryt, przeskoczył gwint...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 149
Rejestracja: poniedziałek 06 sie 2012, 09:59
Lokalizacja: Rzeszów/Lublin

Post autor: Jarekk »

Dziś przechodząc przez biedronkę zatrzymałem się znów przy tych latarkach, egzemplarz, który wziąłem do ręki nawet nie miał diody (samo podłoże, nawet nieskalane cyną :roll: ).
ODPOWIEDZ