Rzeszów / Podkarpacie ktoś chętny na wyprawę w teren ?

....nie pasujące gdzie indziej...
pigini
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 24 lis 2016, 22:43
Lokalizacja: Kamień

Rzeszów / Podkarpacie ktoś chętny na wyprawę w teren ?

Post autor: pigini »

Witajcie, nie mam pojęcia w jakiej kategorii mogę umieścić ten post, więc wrzuciłem go tutaj.

Czy w okolicach Rzeszowa ewentualnie, gdzieś na Podkarpaciu znaleźliby się chętni na wspólne świecenie ? :mrgreen:

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie aby spotkać się w któryś weekend, wymienić doświadczeniami, pochwalić się kto co stworzył i jak to realnie wygląda.

Wybrałoby się jakieś fajne, spokojne miejsce, może grill czy ognisko, może jakiś nocleg ?

Rzucam pomysł w świat i mam nadzieję, że kilka osób to podłapie, a resztę się dogra :cool:
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Jak coś to jestem chętny.
Trzeba ustalić termin, miejsce, organizatora i proponuję jakąś minimalną liczbę chętnych.
pigini
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 24 lis 2016, 22:43
Lokalizacja: Kamień

Post autor: pigini »

Super, to już jest jakiś początek :)

Proponuję 12-13 sierpnia wypada na "prawie długim" weekendzie i zbiega się z " deszczem" Perseidów, swoją droga też bardzo widowiskowe zjawisko ;)

Gdzie... Najlepiej wybrać miejsce z mapki ciemnego nieba żeby meteoryty były dobrze widoczne.

link do mapki

Nie ma co ukrywać, że z tego co widzę , będzie to gdzieś na południe od Rzeszowa lub w moich stronach.

Proponowałbym albo Wilczą Wole, albo Słonne koło Dubiecka, w jednym i drugim miejscu niebo jest wystarczająco ciemne oraz są dostępne noclegi w jakichś ludzkich warunkach.

W jednym i drugim miejscu jest gdzie poświecić :D Zalew Łęg ma w najdłuższym miejscu około 1500 metrów w lini prostej, Słonne jest w pagórkowatym terenie więc też nie będzie problemu ze szczytu jakiejś łysej górki poświecić po okolicy :)

To musiałaby być szybka akcja jeśli termin miałby się zgrać, chyba że więcej chętnych będzie na inny termin, niestety wtedy bez fajerwerków :)

W innym terminie nie ma co sugerować się niebem i miejscówka może być dowolna, może Solina ? może jeszcze ktoś podrzuci jakiś pomysł ? :)
pigini
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 24 lis 2016, 22:43
Lokalizacja: Kamień

Post autor: pigini »

Cóż, widzę że ludzie teraz wolą zamykać się w 4 ścianach i relacje nawiązywać tylko i wyłącznie anonimowo :)

Zainteresowanych poza smokuxx brak, nie ma ludzi, nie ma zainteresowania, pomysł upadł :)

Temat do zamknięcia :)
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Spokojnie, to wymaga czasu, na innych forach zapisy na zloty organizuje się 2 miesiące wcześniej i też ciężko uzbierać ze 30 osób.
Może trzeba termin do przodu przesunąć, lepiej zareklamować.
pigini
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 24 lis 2016, 22:43
Lokalizacja: Kamień

Post autor: pigini »

Cóż, może masz i rację :) Nauczony doświadczeniem z innych forów gdzie po rzuceniu hasła w ciągu tygodnia jakiś odzew był po prostu trochę się niecierpliwię :|

Z racji tego, że termin jest już blisko a chętnych brak, uznałem że to i tak się nie uda nawet logistycznie dopiąć.

Tego tematu nie ma co reanimować, warto pomyśleć o czymś większym na przykład końcem września :) Jeśli chodzi o reklamę, to nie mam bladego pojęcia jak to tutaj przeprowadzić :roll:
ODPOWIEDZ