Latarka do obserwacji działki ok.150-200zł.

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
kuku007
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 23:26
Lokalizacja: Częstochowa HSB

Post autor: kuku007 »

Póki co zastanawiam się nad dwoma propozycjami, biorę pod uwagę Convoya BD06 i HaikeLite MT01, ale moim faworytem jak na razie jest Convoy, już nie będę się powtarzał o wygodzie korzystania i zaletach ładowania, ale też cena jest niezła, HaikeLite MT01 będzie po doliczeniu ogniw ładowarki znacznie droższa, a mierzyłem ostatnio działkę i długość z jednego końca do drugiego, gdzie można coś zobaczyć to 70 metrów, stojąc dalej będzie już przeszkadzał garaż, szerokość natomiast to 15m. więc myślę że Convoy sobie poradzi.
Nie mam jako takiego porównania tych dwóch latarek, jedyne co, to mam modowanego Convoya S2 na rower, ale pewnie BD06 będzie świecił szerzej, tylko czy nie będzie się przegrzewał w trybie maks. i zmieniał trybu świecenia na niższy podczas spaceru ???
kuku007
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 23:26
Lokalizacja: Częstochowa HSB

Post autor: kuku007 »

Siemano ponownie
Słuchajcie, bo chciałbym już na dniach zamówić Convoya BD06, tylko ostanie pytania, które są dla mnie bardzo istotne, czy w trybie maks. podczas spaceru Convoy nie będzie się przegrzewał ?
Jeśli latarka będzie wymagała ładowania, to sygnalizować to będzie mignięciem ?
Zmierzyłem długość działki i wyszło ki 70m. długości, więc Convoy spokojnie powinien dać radę.
kuku007
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 23:26
Lokalizacja: Częstochowa HSB

Post autor: kuku007 »

Siemano
Na wstępie dziękuję Wszystkim za pomoc i udzielanie się w moim temacie, wiedziałem, że zawsze można na Was liczyć.
Wracając do tematu, doszedł już Convoy BD06 niestety na aku trochę jeszcze poczekam, ale włożyłem ze swojego Convoya S2 aku cgr18650cg i udało się przeprowadzić pierwsze testy, oczywiście rogal jest i jestem w pełni zadowolony, nie mogło być inaczej, więc tym bardziej teściu będzie happy. Mam tylko pytanie, wyczytałem, że jest dwanaście grup świecenia, ale mimo przewertowania internetu, za cholerę nie umiem ich zmieniać, pomożecie ?
I ostatnie pytanie, czy da radę zmieniać z trybu wyższego na niższy, jeśli tak, to jak ? W Convoyu S2 wystarczy wcisnąć dwukrotnie guzik, a w BD06 mimo dwukrotnego kliku zmienia się i tak o poziom, ale wyżej.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Jeżeli masz wersjęz 12 grupami, to masz ten sterownik:
https://www.banggood.com/Convoy-Flashli ... 88825.html
W linku jest szczegółowa instrukcja jak go obsługiwać. Niestety tryby można zmieniać tylko w jedną stronę.
kuku007
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 23:26
Lokalizacja: Częstochowa HSB

Post autor: kuku007 »

Nie za bardzo ogarniam Angielski, więc jeśli to nie problem napiszesz po prostu jak zmienia się te grupy ?
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Klikasz 10 razy lub do momentu aż latarka przestanie zmieniać tryby.
Wtedy będą takie szybkie błyski.
Pierwsza seria i 2 seria.
Jeśli klikniesz podczas pierwszej to wchodzisz w opcję zmiany grupy trybów.

Latarka zaczyna mrugać seriami które odpowiadają numerowi danej grupy trybów.
Grupa 1 1 mrugnięcie
Grupa 2 2 mrugnięcia itp.....
Jak wyłączysz latarkę podczas 5 mrugnięć to masz włączoną grupę 5, jak podczas 2 to grupę 2.
kuku007
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 01 cze 2014, 23:26
Lokalizacja: Częstochowa HSB

Post autor: kuku007 »

I dzięki Tobie smokuxx1987 wszystko wiem i dziękuję.
Temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ