XM-L2 T63C - po wymianie włącznika

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
elano1000
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 25 mar 2014, 11:38
Lokalizacja: z daleka :)

XM-L2 T63C - po wymianie włącznika

Post autor: elano1000 »

Witam. Model latarki to XM-L2 T63C, niebawem będzie mieć 2 lata. Pod koniec listopada 2016 wysłałem do naprawy włącznik gdyż latarka się nie włączała bądź nie świeciła stale i przerywała. Na pewno po wymianie włącznika straciła sporo na mocy (tak jakby inny sterownik?) z tego co zauważyłem co na rower już przekreślało ten sprzęt a teraz w dodatku siadły tryby świecenia (były bodajże cztery lub pięć), przełączanie nic nie daje, a moc światła to już całkiem słabiutka.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Daj chociaż jakieś foto tej latarki, żeby było wiadomo z czym mamy do czynienia. To co podałeś w tytule wątku, to bardziej model diody inż latarki.
elano1000
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 25 mar 2014, 11:38
Lokalizacja: z daleka :)

Post autor: elano1000 »

EDC X1 o ile to model.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

No to chyba najlepiej podesłać ją do grega (bo po nazwie domyślam się, że to od niego latarka), ewentualnie podrzucić komuś obeznanemu w okolicy - byłoby trochę łatwiej gdybyś napisał skąd jesteś.
elano1000
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 25 mar 2014, 11:38
Lokalizacja: z daleka :)

Post autor: elano1000 »

Tak na allegro była kupowana od firmy Krypton. Pewnie odpłatna naprawa byłaby możliwa, tyle że jak sprawia takie psikusy to i tak zastanawiałem się nad kupnem nowej latarki. I drugą opcję też rozważę, bo znam jedną osobę. Z okolic Dębicy (podkarpackie) jestem.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Budowa takiej latarki jest dosyć prosta, a części zamienne są ogólnodostępne, także wymiana całości nie jest potrzebna. Prawdopodobnie coś się poluźniło, bądź nie styka tak jak powinno. Ewentualnie padł sterownik, a to nie są strasznie duże pieniądze.

Napisz do grega (krypton.pl) i zobacz co zaproponuje, to nic nie kosztuje: profile.php?mode=viewprofile&u=647
ODPOWIEDZ