GearBest - opinie

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
@GUTEK@
Posty: 149
Rejestracja: środa 01 cze 2011, 17:08
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: @GUTEK@ »

Z BPostem jest różnie, ale kolega też czekał chyba ze dwa tygodnie na latarkę po tym statusie że dostarczono do operatora pocztowego w docelowym kraju.
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

U mnie szybko przyszły śrubokręty precyzyjne zamówione w promocji za 1,99$. Przesyłka najtańsza z możliwych (około 0,40 zł).
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

darol nie wiem czemu panikujesz, nie wiele czasu minęło, z trackingu wynika że kontener dotarł do granic Rzeczpospolitej. W kolejce na otwarcie może czekać i kilka tygodni.
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

Ja nie mogę złego słowa powiedzieć na ten sklep, około 20 zakupów i wszystko ok. Wcześniej tylko rejestrowane przesyłki, 3 ostatnie Belgijska poczta .
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Podobno statusy belgijskiej poczty są fejkowe i jest to po prostu zwykła nierejestrowana, tylko że szybka, więc radziłbym nie zwracać na nie uwagi :hyhy:
Awatar użytkownika
darol
Posty: 283
Rejestracja: wtorek 03 gru 2013, 20:16
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: darol »

hoka pisze:darol nie wiem czemu panikujesz, nie wiele czasu minęło, z trackingu wynika że kontener dotarł do granic Rzeczpospolitej. W kolejce na otwarcie może czekać i kilka tygodni.
To nie panika tylko raczej alergia :) Nikt mi nie powie, że tracking, który nie działa i czas dostawy powyżej 4 tygodni to dziś norma.
Jedno jest pewne jak będę potrzebował coś dostać na pewno i w czasie poniżej 3 tygodni wybiorę Banggood albo Fasttech oni od długiego czasu trzymają standardy.
FreeMagenta
Posty: 402
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 02:06
Lokalizacja: Bulanda

Post autor: FreeMagenta »

maba pisze:Podobno statusy belgijskiej poczty są fejkowe i jest to po prostu zwykła nierejestrowana, tylko że szybka, więc radziłbym nie zwracać na nie uwagi :hyhy:
Szybką to bym jej nie nazwał :)
darol pisze: Jedno jest pewne jak będę potrzebował coś dostać na pewno i w czasie poniżej 3 tygodni wybiorę Banggood albo Fasttech oni od długiego czasu trzymają standardy.
Dwie przesyłki wysłane z BG 9-go, do dziś nie doszły... więc nie zawsze poniżej 3 tygodni.
Poczta szwedzka (ogniwa) i latarka, w belgijskiej, ale rejestrowanej (RG*BE).
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

FreeMagenta pisze:Szybką to bym jej nie nazwał :)
Teraz na pewno trochę zwolniła, bo wyprzedaże w GB ale i tak u mnie regularnie 2/3 tygodnie, gdzie różne inne rejestrowane lecą miesiąc, a nierejestrowane to loteria. Więc z darmowych ciągle jest najszybsza :razz:
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Powiedzcie ile czasu teraz GB wysyła towar? Dałem im kolejną szansę i nie wiem czy była to dobra decyzja. Jak na razie czekam tydzień i dalej mam processing. Ten przycisk do przyśpieszenia wysyłki zdaje się że jest bo jest i nic nie robi. Jak na razie 100% zamówień od nich mam refunded. No to gdzie ta poprawa? :roll:
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Ostatnie zamówienie, 2 scyzoryki po nie całych 2 tyg. u mnie. W sumie z 5 przesyłek w tym roku, od 15 do 100 zł, żadnych problemów.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

U mnie na kilkaset paczek zero problemów. Jedyne co wkurza to że oferują często przy refundach środki na ich wewnętrzny portfel ale wystarczy wtedy postraszyć sporem PP

Manekinen a nie zamówiłeś czasem czegoś z wysyłką dopiero np. za kilka tygodni? Na stronach produktowych bywają takie informacje.
Awatar użytkownika
Pustelnik
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 13 kwie 2017, 22:07
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Pustelnik »

Manekinen pisze:Powiedzcie ile czasu teraz GB wysyła towar? Dałem im kolejną szansę i nie wiem czy była to dobra decyzja. Jak na razie czekam tydzień i dalej mam processing.
Różnie to bywa, najdłużej 10 dni czekałem na wysyłkę z magazynu. Zdarza się tak w przypadku pierdół, które są niedrogie i często kupowane.
Ogólnie na około 40 przesyłek dotarło do mnie... 40. W tym nierejestrowane.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

hoka pisze:Manekinen a nie zamówiłeś czasem czegoś z wysyłką dopiero np. za kilka tygodni? Na stronach produktowych bywają takie informacje.
Jeszcze raz spojrzałem i teraz zauważyłem: Dispatch: Ships between Oct 16 - Oct 18 Ale jakoś nie widziałem tego wcześniej. Albo dodali albo przeoczyłem na początku.
1984
Posty: 347
Rejestracja: sobota 13 gru 2014, 17:26
Lokalizacja: Lublin

Post autor: 1984 »

Ja nie mogę narzekać na GB. Ostatnio kupiłem parę rzeczy i czasem po kilku godzinach miałem status "wysłane". Ale dwa ostatnie zamówienia miały kilka dni status "Packed".
mappy
Posty: 100
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 21:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mappy »

Ostatnio są bardzo duże opóźnienia i do tego doszły święta w Chinach. Trzeba się uzbroić w dużo cierpliwości.
ODPOWIEDZ