Prośba o opinie weteranów nocnej jazdy rowerem

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
cwancisz
Posty: 173
Rejestracja: piątek 08 lis 2013, 15:05
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: cwancisz »

MaSz pisze:
cwancisz pisze:
MaSz pisze: Czytaj ze zrozumieniem. Zacytuje ci producenta ....
Kolego, ja czytam ze zrozumieniem, ale ty nieprecyzyjnie wyrażasz swoje myśli.
Piszesz ogólnie "Convoye tego nie mają" a za chwilę dajesz link do latarki którą można kupić pod różnymi nazwami między innymi Convoy S6 i stwierdzasz jaka ona jest wspaniała.
Także może nie rób ludziom wody z mózgu i napisz konkretnie ile diod, jaki prąd, jakie diody, a nie rzucasz jakieś ogólne stwierdzenia poparte twoimi odczuciami na tzw. oko i jesteś wielce obruszony że ktoś ci zwraca na to uwagę.

To mi tylko przypomniało żeby się nie udzielać na forach bo zawsze znajdzie się ktoś taki jak ty który niczego nie dodał do tematu a tylko się wymadza/krytykuje.

Na szczęście są tu ludzie z duza swiatelkowa wiedza tak jak chociażby ElSor którzy chcą pomoc.
Kończąc ten shitstorm pozdrawiam Ciebie ciepło i przypominam że od krytyki właśnie zacząłeś, nie podając żadnych szczegółów i nie wnosząc nic do tematu. Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia.
1stein
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 09 lis 2017, 08:59
Lokalizacja: Poznań

Post autor: 1stein »

Cześć. Spokojnie, tylko spokój nas uratuje.
Dzięki wszystkim za opinie. Zamówiłem u Darka70 S2+ i czekam z niecierpliwością...

Pozdrawiam
caro86wlkp
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 02 paź 2016, 23:56
Lokalizacja: Słupca

Post autor: caro86wlkp »

sp5it pisze:W obecnej bt40s nic nie robiłem, nie ma potrzeby. W poprzedniej wymieniłem diody na Nichię 219C, bo miałem taki kaprys :)
a jest jakaś możliwość żeby bt40s dawała światło bardziej owalnie, żeby nie oślepiać?
jakaś wymiana optyki czy coś innego? mam koncepcję na dwie bt40s, jedna jako długie a druga jako krótkie. a nie chce psuć estetyki daszkiem. i do tego w okresie letnim tylko jeden pakiet z tym trójnikiem https://www.fasttech.com/products/1630/ ... -for-magic
Ostatnio zmieniony czwartek 16 lis 2017, 22:04 przez caro86wlkp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sp5it
Posty: 668
Rejestracja: sobota 29 gru 2012, 15:32
Lokalizacja: ko02oi

Post autor: sp5it »

Nie jest mi znany żaden owalny kolimator do tej lampki. Dlatego po mieście używam innej, nie oślepiającej.
M
My flashlight is smaller than yours...
ODPOWIEDZ