Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

megabit pisze:Miałem racje, zdmuchnęło mi wąż od turbo, auto już na chodzie :mrgreen:
To do przeniesienia do działu "podziel się swoją radością" :)
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

krzyspi25 pisze:
PZU uznało roszczenie czy zaproponowało ugodę? To dwie różne rzeczy.
Idź na ugodę pod warunkiem pokrycia wynagrodzenia pełnomocnika i kosztów ponad kwotę roszczenia.
Ledwo dostałem pieniądze z odszkodowania (oczywiście w taki sposób że nie ponoszę kosztów, więc nie kojarzę teraz czy ugoda, czy uznanie roszczenia), a następny zonk się przytrafił wczoraj.....
Nie wiem czy wiesz, ale Twój film został wykorzystany w 100 odcinku serialu youtube pt: "Polskie drogi" ;P
ILPT
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

skaktus, pewnie wie, bo w komentarzach wyraził na to zgodę ;)
Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Tylko że wycięli jakże trafiony komentarz kierowcy.
krzyspi25
Posty: 60
Rejestracja: sobota 31 paź 2015, 18:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: krzyspi25 »

W 95 odcinku też byłem, około szósta minuta.....
Czy mam się zacząć bać jeździć autem??😖 To już druga akcja w tym roku.
Jako bonus dzisiaj pralka powiedziała "p....le, nie piorę".
Bęben odpadł od krzyżaka - oczywiście w czasie prania, bo jakby inaczej.....
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

krzyspi25 pisze:Czy mam się zacząć bać jeździć autem??😖 To już druga akcja w tym roku.
Hyh ja któregoś razu miałem dwie atrakcje w ciągu 4 dni. Jako pasażer. Dzwon na skrzyżowaniu w sobotę, a we wtorek z innym kierowcą wypadłem z drogi na zakręcie, przelecieliśmy obok drzewa tak blisko, że mógłbym przysiąc że widziałem jak chodziły po nim mrówki. Po tym szybko wyrobiłem sobie nawyk zapinania pasów :D
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Podczas jedzenia śniadania, pękł mi ząb (prawa dolna szóstka), prawie na pół. Wizyta u "zębologa", urwanie mniejszej ruszającej się części, potem rentgen zęba i jutro na konsultacje z chirurgiem, co robimy dalej...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
baka
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 12 gru 2010, 18:38
Lokalizacja: śląsk

Post autor: baka »

W dniu 25 września 2017 roku zmarł Marshall z Going Gear :sad: RIP
https://www.youtube.com/channel/UCbIlyO ... qDTaFlS0Ig
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3150
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Sometimes darkness can show you the light
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Od ponad miesiąca jestem sam w pracy, i ciągnę za dwóch. Przychodzę do domu, obiad i drzemka... jestem wykończony i nie widać perspektyw na poprawę. Nie ma chętnych na stanowisko kumpla, który poszedł wyżej.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

życie....trzeba podnieść ceny i zmniejszyć ilość pracy. Przerabiam to samo, jak zresztą każdy kto umie robić cokolwiek poza wkładaniem i wyciąganiem czegoś z maszyny. Po prostu dramat na rynku pracy.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Pyra, L4?
Jak sam o siebie nie zadbasz to kto to zrobi? Oni?
jak sam widzisz ich metody sprwdzają się, robota zrobiona...ale chyba są w życiu ważniejsze rzeczy?
Masz tyle wiedzy Sławku że robotę znajdziesz, zresztą pewnie nawet nie musisz szukać. Może czas kopnąć podły kapitalizm z jego przedstawicielami w zadek?
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Dramat jest faktycznie a jeśli dodatkowo spojrzę w stronę praktykantów którzy do nas przychodzą to dosłownie brak słów.

Dziś miałem awarię sieci komputerowej przychodzę do praktykantów a oni w karty grają. Mówię że jest awaria i jak któryś coś chcę się nauczyć to może jechać ze mną.

Patrzą na mnie jak na prehistorycznego mamuta i jeden mówi: "My jesteśmy z telekomunikacji i nie mamy tego w szkole.

Zirytowany mówię do nich przyznajcie, że macie to w .... i wam się nie chce. Po przyznaniu mi racji wrócili do gry w karty.

I jak tu wykształcić fachowca?
Everybody lies...
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Problem w tym, że podobno atrakcyjne stanowisko, atrakcyjna pensja, a chętnych nie można znaleźć. Znaczy się było dwóch chętnych, co to chcą szybkie kariery zrobić (oczywiście z wyższym) a rozmowy mój szef podsumował "żenada, im się powinno uprawnienia odebrać, a nie awansować..."

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Pyra pisze:Problem w tym, że podobno atrakcyjne stanowisko, atrakcyjna pensja, a chętnych nie można znaleźć.
Ja właśnie trafiłem na takie stanowisko, szukali chętnych od miesięcy i nie było. W efekcie znalazłem pracę w 1 dzień po skończeniu studiów.

Pyra, częściowo temat jest mi bardzo bliski. U Ciebie był pracownik i zmienił stanowisko, a nas jest zwyczajnie za mało i więcej nie będzie. Też płuca wypluwam każdego dnia byle zrobić jak najwięcej. I ja i współpracownicy, a końca i tak nie widać. Wszystko oczywiście pilne i potrzebne na wczoraj, wymagające zostania po godzinach, a później i tak się okazuje nikomu nie potrzebne. Wszyscy oczekują, bo to przecież tylko pójść i zrobić, a nikt na górze nie ma nawet minimum pojęcia ile to wymaga czasu i pracy. :roll: No ale na pierwszą pracę nie mam chyba co narzekać. Da się wytrzymać. :wink: Przydałyby się tylko ze 2-3 osoby do pomocy...
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ