Głośnik bluetooth jaki?

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: alojzy »

Jeśli ten głośnik miałby zintegrowane radio to szukałbym coś z DAB+ bo tylko patrzeć jak "każą" przechodzić na ten standard. Polskie Radio 4 już nadaje tylko w dab+ :(
Awatar użytkownika
tiuro
Posty: 312
Rejestracja: niedziela 11 sty 2015, 19:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tiuro »

Jest coś nowego w granicach $30 czy polecać znajomemu Sardynkę? Już kiedyś kupiłem na prezent Sardine SDY-019 I był bardzo OK
Mediana
Posty: 146
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2011, 14:47
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mediana »

Ja mam trochę droższy głośnik JBL Charge 3 i ten głośnik wymiata, dał radę na imprezie ok. 40 osób w miarę dużym pomieszczeniu.
Pracuje na akumulatorze grubo ponad 10 h przy dużej głośności ( przy małej przekraczam 20 godzin) i jest wodoszczelny.
M...
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Jak komuś zależy na naprawdę dobrej jakości dźwięku z niedużego głośnika to polecam ANKER soundcore boost. Kupiłem go w promocji na amazonie za około 200 zł z wysyłką, gra wyśmienicie, bardzo równo, do tego schodzi naprawdę nisko z basem. Każdy komu go pokazuję robi WOW jak słyszy jak to maleństwo gra :)

Z minusów nie jest to głośnik na imprezy, gra głośno, ale są do tego lepsze rozwiązania. Wejście tylko AUX i bluetooth. Na baterii trzyma długo, używam go np do oglądania filmów na laptopie to przy słuchaniu kilka godzin dziennie spokojnie wytrzymuje do tygodnia.
Sardine nie ma nawet podejścia, brzmi po prostu bardzo słabo przy nim. Swoją drogą sardine już nie polecam bo od momentu jej kupienia powstało dużo niedrogich i znacznie lepiej grających głośników bluetooth. W tamtym czasie była ok, ale teraz można kupić coś lepszego w tych pieniądzach. Polecam ten kanał na youtube - https://www.youtube.com/channel/UC7DQTj ... ZtLQU3Z1dQ dużo testów głośników z pomiarami.
malarkey
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 09 paź 2017, 00:19
Lokalizacja: Polska

Post autor: malarkey »

A mieliście do czynienia z jakimiś z serii Ultimate Ears? Bo skłaniam się do kupna Wonderboom w dwupaku (https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/ ... oom-bundle) ale nie miałem okazji jeszcze ich osłuchać, bo resztę parametrów, typu wodoszczelność, dźwięk 360 stopni czy zakres pasma znam, chodzi mi o sam dźwięk. Ktoś osłuchiwał je? Bo zanim pójdę do media na odsłuch to miną wieki.
ODPOWIEDZ