Astrolux S41 (Driver fet+1)

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Pudel_Z
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 29 paź 2017, 07:26
Lokalizacja: Katowice

Astrolux S41 (Driver fet+1)

Post autor: Pudel_Z »

Dzień dobry

Mam problem ze sterownikiem latarki. Jakiś czas temu przestały działać 3 najsłabsze tryby (latarka ledwo świeciła). Rozebrałem poprawiłem punkty lutownicze na sterowniku, wszystko wróciło do normy.
Ostatnio latarka w najsłabszym trybie ledwo świeci (widać że światło delikatnie pulsuje), w drugim i trzecim świeci słabiej niż wcześniej, widać że światło delikatnie pulsuje. Najmocniejsze tryby od 4 w górę wydają się być ok.... Wygląda na problem z AMC...
Latarka została rozebrana, poprawiłem lutowanie układów... Problem pozostał nierozwiązany.
Czy ma ktoś jakiś pomysł?



Pozdrawiam
Paweł
----------------------------------------------------------
Oświetlenie rowerowe:
Convoy S2+ (20x60)
Convoy S2 (OP)
----------------------------------------------------------
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Driver najprawdopodobniej padł z przegrzania, tam nie ma żadnej kontroli temperatury, a to poważny błąd w tak kompaktowej konstrukcji. Całość potrafi nagrzać się do ponad 95°C na obudowie, nie chcę wiedzieć, jaka temperatura panuje wewnątrz.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
marchewkowy sok
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2017, 15:54
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: marchewkowy sok »

Pudel_Z pisze: przestały działać 3 najsłabsze tryby
Najmocniejsze tryby od 4 w górę wydają się być ok.... Wygląda na problem z AMC...
No tak. Za trzy pierwsze tryby odpowiada właśnie amc, a dopiero od 4 wkracza mosfet.
Właściwie to sam sobie odpowiedziałeś ;-)
Spróbuj wymienić amcka.
ODPOWIEDZ