Czołówka HiCRI

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
theman
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 06 gru 2012, 17:55
Lokalizacja: Łódź

Czołówka HiCRI

Post autor: theman »

Cześć,

co polecicie do pracy na niewielkie odległości, z równomiernie rozproszonym światłem, wysokie CRI (Samsung LH351D lub Nitchia), najlepiej na AA/AAA, chyba 100lm powinno starczyć?
Myślałem o YLP Panda 2M CRI
http://ylplight.com/en/katalog/1/panda-2m-cri/
ale nie jestem pewien jak będzie z zamawianiem z Rosji...
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Nie ma się co bać ;)
Poza tym panda ma dobre recenzje od ludków schodzących na 2 tygodnie do jaskiń więc o praktycznych stronach tej czołówki można wiele dobrego poczytać - poza tym jak na swoje osiągi i możliwości nie jest przesadnie droga, wręcz dobrze upakowane technikalia za rozsądną cenę.
Kupując kartą jak nie dostaniesz zgłaszasz problem do banku i po kilku dniach jak się nie uda bankowi nawiązać kontaktu ze sprzedającym dostajesz zwrot kasy - transakcje kartą są ubezpieczone.
Z okazji tego typu transakcji idzie wyrobić kartę okazjonalną do tego typu spraw i przelewać tylko takie kwoty jakie są potrzebne do kupna.
Tu masz jako ciekawostkę "pandowe dokonania" http://budgetlightforum.com/node/61684
Ostatnio zmieniony niedziela 17 lut 2019, 19:03 przez Mociumpel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
theman
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 06 gru 2012, 17:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: theman »

Dzięki, bardziej obawiałam się dodatkowych opłat na granicy. Znajomy niedawno zamawiał jakąś drobnice z ali o wartości <100zł, a ta nowa komórka celna (ta sponsorowana przez znaną polską platformę handlową) dowaliła mu opłat na jakieś 150zł (w tym chyba 80 za samo otwarcie paczki i procedurę "egzekucyjną")...
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: Scenic »

Modowany sklihunt h03 ? Można wsadzić dowolną diodę. Wyjdzie tanio.
ODPOWIEDZ