Czołówka <250lm do 50zł ? 18650

Oświetlenie montowane na głowie
marcin637
Posty: 159
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 22:31
Lokalizacja: Kielce

Post autor: marcin637 »

GanzConrad pisze:Mnie interesuje, jakie jest odprowadzanie ciepła i czy da się to zmodować i jaki jest sens 2 LEDów (domyślam się, że połączonych równolegle), na Youtube widziałem, że w diodę idzie prąd w okolicach 2A.
Ja mierzyłem na dupce i tam wyszło 1.24A. Nie rozkręcałem jej całkowicie ale myślę że dziury pod diodą nie ma. Latarka zaczyna robić się ciepła po 30sek. Po 2 minutach jest mocno nagrzana więc jakieś odprowadzenie ciepła jest. Odkryłem dodatkowe 2 tryby: SOS i błysk co ok 5 sek.
marcin637
Posty: 159
Rejestracja: czwartek 01 paź 2015, 22:31
Lokalizacja: Kielce

Post autor: marcin637 »

Latarka przetestowana w warunkach domowych (działka, kotłownia, auto). Świeci szeroko. Nawet bardzo. 15m/30m. Barwa światła to zimna biel, za to minus dla latarki. Nadrabia za to ilością światłą w najmocniejszym trybie. Do swobodnego poruszania się, wymianie żarówki w aucie itp spokojnie wystarcza tryb 0,3A. Na dobrym ogniwie daje nam ok 6-7 godzin ciągłego świecenia. Pasek jest wygodny z łatwą regulacją długości i kąta świecenia. W tej cenie myślę że ciężko będzie znaleźć coś lepszego. Jak narazie jestem z niej zadowolony.
ODPOWIEDZ